Diskuze

Rychlobruslařka Sáblíková je mistryní světa v závodě na 3 000 metrů

Česká rychlobruslařka Martina Sáblíková se stala v Heerenveenu mistryní světa v závodě na 3 000 metrů. Časem 4:01,88 porazila druhou Němku Stephanii Beckertovou o 2,21 vteřiny, bronz získala Ireen Wüstová z Nizozemska.

zab5

23. 3. 2012 8:41
Sáblíková absolvovala přes 60 dopingových kontrol

Je to vzhledem k dopingu  nejsledovanější rychlobruslařka a možná i sportovkyně na světě. Nechápu, jak tady můžou někteří slabomyslní spekulovat o tom, co dopuje. Jinak opět - každý národ je hrdý na své lidi, kteří něco dokázali. Jen u nás je tolik zamindrákovaných nul, kteří musí plivat a urážet i několikanásobnou mystryni světa a olympijskou vítězku. Že vám není blbě, chudáci.

0 0
možnosti

poznamka

23. 3. 2012 8:19
Tady je na místě jen VELKÁ a NEJVĚTŠÍ

gratulace. Člověk aspoň zapomene na ty idiotský politiky.

23. 3. 2012 1:13
opět nejlepší ze všech 20 rychlobruslařek na světě?

GRATULACE ;-D R^

4 0
možnosti

tombry

23. 3. 2012 6:46
Re: opět nejlepší ze všech 20 rychlobruslařek na světě?

To, že startuje 20 závodnic neznamená, že na celém světě jich je 20, ňoumoRv To je jako říct, že na světě je 32 fotbalových mančaftů, pač jich na MS startuje 32.;-)