Pochobradský má po roční pauze domácí titul

Praha - Jan Pochobradský je znovu mistrem republiky ve sportovním aerobiku. Titul si vybojoval na republikovém šampionátu v hale pražské Sparty a navázal na úspěchy z let 2004 až 2006.

V tradičně nejvíce obsazené kategorii žen triumfovala Pochobradského klubová kolegyně Tamara Jiříková před obhájkyní titulu a bronzovou medailistkou z loňského mistrovství Evropy Denisou Barešovou, které oplatila loňskou porážku. Třetí skončila juniorská mistryně světa Kateřina Šmejkalová.

Nejúspěšnějším klubem v soutěži fitness týmů se stal Aerobic Dancers Kladno, kterému se podařilo vyhrát kategorii aerobik i step. Kategorii hip hop vyhrál tým TJ Slavoj Litoměřice-TJ Funky Dangers.