Chrudimský futsalista David Drozd uniká podél postranní čáry s míčem protihráči...

Chrudimský futsalista David Drozd uniká podél postranní čáry s míčem protihráči z kyperské Nikósie. | foto: Ivana Hošková

Chrudim podlehla Györu a končí už v základní skupině Futsal Cupu

• 0
Chrudimští futsalisté skončili už v základní fázi Futsal Cupu. Čeští šampioni v závěrečném třetím utkání v Padově podlehli Györu 4:6 a ve skupině obsadili s jediným bodem čtvrté nepostupové místo.

Györ se dostal do vedení už ve čtvrté minutě, ale kapitán Lukáš Rešetár s Maxem ještě do konce poločasu skóre otočili. Druhá část však patřila maďarskému týmu. Po dvou brankách vstřelili Fábio Aguiar a Álex a jednou se prosadil González Martinez. Chrudimi góly Rešetára a Slováčka nestačily.

Základní fáze UEFA Futsal Cupu v Padově (Itálie)