Diskuze

Ogier havaroval během Chorvatské rallye, dostal pokutu 5000 eur

Sedminásobný mistr světa Sébastien Ogier z Francie dostal pokutu 5000 eur - 130 tisíc korun - za nehodu, kterou způsobil při přejezdu na start úvodní nedělní rychlostní zkoušky Chorvatské rallye. Tovární jezdec Toyoty, který v dramatické koncovce třetí závod světového šampionátu vyhrál, byl navíc od Mezinárodní automobilové federace FIA podmínečné vyloučen z jedné soutěže seriálu s odkladem na půl roku.

J86i64ř71í 44Č88e50c87h

26. 4. 2021 12:35

Nebyl problém spíš v tom, že Ogier neuměl chorvatsky?

4 0
možnosti

Ogier je mozna skvely ridic, ale stale znovu a znovu ukazuje, ze je taky arogantni blb. Proto nikdy nebude tak popularni, jak jini byvali nebo soucasni sampioni WRC.

2 1
možnosti

Tak tohle je asi standardní chování jezdců rallye na všech úrovních, ne? Aspoň co vidím u nás - jezdí se tu "Rallye Železné hory" a závodníci běžně porušují předpisy už několik dnů před soutěží.