Pilot Kunc získal další ocenění

Č e s k ý K r u m l o v - Posádka soutěžních jezdců Jindřich Kunc - František Poláček z Motorsportu Český Krumlov získala další úspěch. V Essenu se při autosalonu dočkala ocenění v mezinárodním hodnocení seriálu VW Sport Trophy 2000, skončila na druhém místě. Loni byla šestá a letos získala tolik bodů, že by to v roce 1999 stačilo na vítězství. V soutěži, ve které pořadatelé vyhodnotili 60 posádek, se započítávají různorodé výsledky, společně se hodnotí rallye i okruhové závody a další disciplíny. Prvních pět pilotů v pořadí jezdí rallye.

Kuncův tým se v Essenu také dohodl, že zakoupí nový vůz. VW Polo 1600 v úpravě N Kunce posune do vyšší třídy. V posledních třech letech získal jako pilot titul mistra republiky ve třídě N 1400, příští rok bude startovat ve třídě N 1600. V posledních letech jezdil s vozem VW Polo 1400. Ten převezme druhý jezdec českokrumlovského týmu Pavel Kundrát, závodící letos s felicií.

Výsledky: 1. Jan Winkel (Nizozemí, Golf III Kit Car) 135,49 bodu, 2. Kunc 119,12, 3. Tomasz Kuchar (Polsko, Golf III Kit Car) 117,45, 9. Jaroslav Marchal (VW Polo, rallyekros) 95,92 bodu.

Témata: Výsledky Golf