Kleinschmidtová vede Marockou rallye

Erg Lihúdí - Němka Jutta Kleinschmidtová s vozem Mitsubishi Pajero vyhrála druhou etapu Marocké rallye. Na 260 kilometrech rychlostní zkoušky porazila vítězka letošní Rallye Paříž-Dakar o více než dvě minuty francouzského jezdce Jeana-Louise Schlessera, který vyhrál úvodní díl pouštní soutěže. V průběžném pořadí vede Schlesser před svou někdejší životní partnerkou o dvě minuty a 38 vteřin. Mezi motocykly byl dnes nejrychlejší Španěl Jordi Arcarons na KTM, celkové první místo si udržel Francouz Richard Sainct.
2. etapy - automobily: 1. Kleinschmidtová (Něm./Mitsubishi) 3:16:55 hod., 2. Schlesser (Fr./Buggy Schlesser) -2:11, 3. Guinot (Fr./Nissan) -17:52.
Motocykly: 1. Arcarons (Šp./KTM) 3:26:07, 2. Sainct (Fr./KTM) -51, 3. Perez (Fr./Husaberg) -13:51.