Sprinterská štafeta skončila sedmá

Asiago - Běžci na lyžích Martin Koukal a Jiří Magál obsadili ve sprinterské štafetě Světového poháru v italském Asiagu sedmé místo. Každý člen štafety absolvoval pětkrát volnou technikou úsek dlouhý 1460 metrů. Zvítězili Italové Giorgio di Centa a Cristian Zorzi, kteří porazili o tři desetiny německý pár René Sommerfeldt a Tobias Angerer. Češi na vítěze ztratili přes půl minuty.

Ženskou štafetu dvojic opanovala německá dvojice sprinterek Claudia Künzelová a Evi Sachenbacherová, která v cíli nadělila skoro sedm sekund druhému ruskému páru Alena Sidková, Natalia Korostělevová. Třetí místo obsadily italské běžkyně.