Slávistky deklasovaly hráčky Bohunic

Praha - Házenkářky Bohunic dlouho nezapomenou na utkání 14. ligového kola v Praze ze Slavií. Předposlední tým soutěže si odvezl nevídaný debakl 12:41. V prvním poločase vstřelil vítězkám jen tři branky. Vedení v soutěži však udržely hráčky Zlína, jež v Praze nedaly Střešovicím žádnou naději a před Slavií mají jednobodvý náskok.

Střešovice - Zlín 13:31 (7:16)
Zápas byl jednoznačnou záležitostí favorizovaného hostujícího týmu.
Nejvíce branek: Pichlová 6 - Vašková 7, Zámorská 6/2, Roubínková 5. Rozhodčí: Vaník, Pavlát. Sedmimetrové hody: 1/1 - 2/2. Vyloučení: 2:1. Diváci: 40.

Slavia Praha - Bohunice 41:12 (21:3)
Jednoznačný zápas skončil debaklem hostujících hráček, krátce s favoritem prohrávaly už o poločase nevídaným rozdílem 24:3.
Nejvíce branek: Knytlová 13/3, Vojtíšková 8/1, Jonášová 7 - Papoušková 5/1. Rozhodčí: Kohout, Štrébl. Sedmimetrové hody: 5/4 - 4/2. Vyloučení: 3:1. Diváci: 150.

Kunovice - Veselí 19:25 (11:14)
Ve vypjaté atmosféře jihomoravského derby si hráčky hostujícího týmu vypracovaly rozhodující náskok už v prvním poločase.
Nejvíce branek: Romanová a Vičánková po 4 - Tomšejová 9, Prekopová 5. Rozhodčí: Pešek a Padevět. Sedmimetrové hody: 6/3 - 2/2. Vyloučení: 1:1. Diváci: 850.

Cheb - Olomouc 22:20 (13:8)
V prvním poločase odvedly házenkářky Chebu kvalitní výkon v obraně a po pěkných kombinačních akcích získaly pětibrankový náskok. Ve druhé půli hosté hru vyrovnali, ale v dramatickém závěru Cheb vítězství uhájil.
Nejvíce branek: Nožičková 8/6, Wunschová a Humlová po 4 - Růžičková 6/4, Šašková 5, Polášková 4. Rozhodčí: Poláček, Pešta. Sedmimetrové hody: 6/6 - 5/1. Vyloučení: 4:4. Diváci: 200.