Diskuze

Házenkáři Zubří jsou ve finále extraligy. Na definitivu se ale nadřeli

Tři zápasy stačili házenkářům Zubří k postupu do finále extraligy. V tom posledním se ale proti houževnatému celku Hranic pořádně nadřeli a zvítězili až po druhém prodloužení 35:34.
LJ

koklad

3. 4. 2010 21:11
Rozhodčí

Byl jsem zhnusen výkonem rozhodčích. Zubří bylo schopné postoupit i bez jejich pomoci. Ale ne dnes!!  Ti dva "mezinárodní" rozhodčí dokázali v posledních deseti minutách potopit Hranice a v prodloužení to ještě potvrdit. :-((

0 0
možnosti
MN

V@lenta

5. 4. 2010 17:55
Re: Rozhodčí

...ale no tak, nebreč. Na výkon rozhodčích si stěžuje vždycky poražený tým! Hranice si za prohru můžou samy. Pustili šestibrankový náskok, na konci druhé půlky a v prodloužení zbytečně ztráceli balony a neproměněná sedmička minutu před koncem to podtrhla. Vyrovnaný zápas, vyhrál šťastnější. Rozhodčí pískali na obě strany stejně. Každopádně všechny tři zápasy měly úroveň a to jsem od Hranic fakt nečekal R^