Diskuze

Ta první jamka! Spilková zaváhala a je na British Open až na 86. místě

Česká golfistka Klára Spilková je po úvodním kole British Open na 86. místě. Na hřišti Royal Birkdale Golf Club v Southportu u Liverpoolu zahrála devatenáctiletá česká profesionálka pět ran nad par - a na vině byl především samotný start do turnaje.

LC

Škoda, Klára je už +11 , tak letos to taky nevyjde. Hřiště je těžké jenom 7 hráček je pod parem a to ještě není konec druhého kola.

0 0
možnosti
PK

Škoda že není podepsán skutečný autor článku, docela by mě zajímalo kdo z týmu jí tak mediálně tlačí.

Jinak mladá Kordová je na děleném 10 místě a myslím že letos dokonce už vyhrála 1 turnaj LPGA, ale o ní se tu článek ani neobjevil.