Diskuze

Tisk oceňuje závod na Hungaroringu

"Hungaroring 2006: Závod století," napsal španělský list AS. Tisk oslavuje Velkou cenu Maďarska formule 1. V Maďarsku byl k vidění výjimečný podnik. "Velká cena Maďarska zůstane v paměti jako jeden z nejlepších závodů posledního desetiletí," zůstala umírněnější španělská Marca. "Když je formule jedna takováto, tak je to nejzábavnější sport na světě," dodal deník.

6tero

8. 8. 2006 23:20
Hungary
Fernando by nevyhrál ani kdyby neměl závadu, překvapuje mě, že jste nějak opomněli (nebo si nevšimli?), že při jeho výjezdu z druhýho pitstopu byl Jenson už daleko před ním. Nic z toho. Dva komentátoři si taky nevšimli, že první šel na suchý Speed a po několika výletech, si dojel radši zpátky pro "mokrý".  Jinak hezkej závod.
0 0
možnosti

hamin

8. 8. 2006 0:16
F1 je o nicem.
Nechapu vety "nejzabavnejsi sport" atd.
F1 je podle me uplne o nicem, i v auto-moto soutezich je minimalne 5 zabavnejsich soutezi. Libilo se mi srovnani F1 a Moto GP priblizne 2 mesice stary. V zavode F1 bylo na trati presne 6 predjeti. Na ty samy trati v Moto GP jich bylo 261. Mozna v F1 sou nejlepsi technologie, ale zabava tam rozhodne neni.

hm .........
Pro mě byl včera vítězem Fernando Alonso - RENAULT ! ! ! To co dokázal on na vodě, nedokázal nikdo ! ! !
Alonso startoval z patnáctého místa a po ŠESTI kolech byl první a Schumimu dal kolo ! ! !  To se muselo líbit i příznivcům ostatních stájí.
NIKDO nebyl lepší ! ! !
0 0
možnosti

alonsojeblb

7. 8. 2006 18:13
Re: hm .........
Souhlas pane Katano!!! Včera Alonso opravdu neměl konkurenci!!! A zasloužil si vyhrát!!! Co říkáte Spartičce??? Vede v poločase 1:0???
0 0
možnosti

tracid

7. 8. 2006 16:12
SUPER
závod století asi ne, tak starej nejsem, ale určitě této sezóny a pravděpodobně i tak 5 let dozadu ...mělo by se kropit povinně, protože tak se smazávají rozdíly ve výkonnosti vozů