Diskuze

Skončí v Barceloně Schumacherova série?

Michael Schumacher aspiruje na vyrovnání nejlepšího startu do sezony ve formuli jedna. Pokud by o víkendu vyhrál v Barceloně, byl by to již pátý triumf, čím by vyrovnal nejlepší nástup do sezony Brita Nigela Mansella. Ten to dokázal v roce 1992. Jasně, že chci pokračovat v sérii vítězství, ale vím, že to tentokrát bude hodně těžké," prohlásil Schumacher.

Bundas

6. 5. 2004 17:02
Scumacher k Minardi
pro zdramatizování sezóny by mohl Sc. přestoupi k Minardi nebo aspoň třeba k Jaguaru

0 0
možnosti

TheBaron

6. 5. 2004 13:34
Konstruktivní návrh
1. M. Schumachera prohlásí oficiálním vítězem už po volném tréninku
2. Do závodu nastoupí MSC jen pokud se mu bude chtít a v takovém případě pojede zcela mimo klasifikaci
3. Ostatní jezdci budou bojovat o 3. - 8. bodované místo jako doposud
0 0
možnosti

TheBaron

6. 5. 2004 13:35
Re:
Omlouvám se - v bodu 3. mělo být: "o 2. - 8. místo" (Barichello na žádné speciální zacházení nemá nárok )
0 0
možnosti

UrbanTurban

6. 5. 2004 11:45
Netřeba diskuze
Myslím, že k tomuto, v tomto roce nezáživnému sportu, není třeba žádných připomínek.
Všechna možná témata už zde byla několikrát probírána (jak bude vypadat přadí od třetího místa dolů, když náhodou spolehlivostně selže Ferrari)
0 0
možnosti

Masao

6. 5. 2004 12:44
Re:
máš rpavdu letos je to úplně o ničem, takže sem můžou cpát tak leda šumichrastovi překonaný rekordy nebo pořadí v závodech od 3. místa dolů