Diskuze

Staněk má za sebou premiéru ve formuli 2, v Bahrajnu byl třináctý ve sprintu

Devatenáctiletý český pilot Roman Staněk při prvním startu ve formuli 2 obsadil ve sprintu v Sáchiru třinácté místo. Premiérového vítězství v kariéře se dočkal Švýcar Ralph Boschung. Hlavní závod je na programu v neděli od 11:20.
MB

Hm. Příště bude líp. Šanci nevyužil, bohužel.

0 0
možnosti
MN

13. místo po startu z první řady, kdo z vás to má? Škoda, že podobnou finanční podporu neměl nějaký český klučina, který byl opravdový talent. Věřím tomu, že v historii českého motorsportu se objevilo už několik takových.

0 3
možnosti

Tohle je vcelku zbytečný komentář. Roman ukázal už v loňské sezóně, že v F3 nebyl jen díky penězům. Druhá věc, že dokázal v kvalifikaci porazit týmového kolegů, který už má s vozem F2 zkušenosti z loňska. A nakonec od prvního kola měl problém s brzdami a i kvůli tomu mu v závěru odešly gumy a díky tomu v posledním kole ztratil další 4 místa. Nebylo by lepší spíš těm našim klukům (a někdy i holkám) spíš fandit, než pořád jen hledat na všem negativa?