Brno po přestřelce porazilo Pardubice

Praha - Sedmnáct gólů padlo v extraligovém utkání jedenáctého kola mezi domácím Brnem a Pardubicemi. Jihomoravský tým nakonec v přestřelce zvítězil 10:7 a posunul se dočasně do čela tabulky o dva body před Tatran Střešovice. Odehrál však o dva zápasy víc než úřadující mistr.

Na výhře Brna se podílel čtyřmi góly a jednou asistencí Jan Valčík. Bulldogs prohrávali po dvou třetinách 5:6, ale závěrečné dějství vyhráli 5:1.

Na třetí místo se posunuli hráči SSK Future, kteří zvítězili v pražském derby na hřišti FbŠ Bohemians 3:2. Vítěznou branku vstřelil v 52. minutě Václav Šimek.

Bez bodu zůstává nováček Sokol Královské Vinohrady, který podlehl v dalším duelu dvou pražských týmů na Chodově 1:3.