Diskuze

Olympijský vítěz Van Avermaet slaví, Sagana poslal na E3 k zemi soupeř

Loni v létě v Rio de Janeiru senzačně vyhrál kopcovitý olympijský závod. Tentokrát triumfoval belgický cyklista Greg van Avermaet ze stáje BMC v terénu, který je mu nejbližší. Ovládl dlážděnou worldtourovou klasiku E3 Harelbeke.

Tie špurty, kedy jazdec vpredu vytláča súpera do strany, sa mi nepáčia.

0 0
možnosti

P58e16t11r 29T91v49r71d43ý

24. 3. 2017 19:55

Takže se vytvoříla jakási verze, že nebýt padu, tak Sagan možná vyhrál, Přitom v době kdy spadl už byl víceméně mimo hru.Ale podle jeho echt slovenských fanoušků jde určitě o spiknutí, které mu zabránilo vyhrát.

možnosti

Dnes to vobec nebola Saganova smola, ale Sagan to dnes zaspal. Ešte minutu pred rozhodujúcim únikom bol na čele a potom sa "Štybarovsky" zašil hlboko do pola a nezachytil ani rozhodujúcí únik favoritov a ocitol sa v páde. Jeho chyba. On vždy jazdí na čele a je tam, kde sa niečo deje, preto ani nikdy nebýva v pádoch, lebo vačšinu jazdcov má vždy za chrbtom a preto vždy bojuje o víťazstvo. Lepšie teraz, akoby sa to stalo za týždeň.

GvA!!R^

Tým QuickStep už před startem v tiskové zprávě upozorňoval: „Máme tolik karet, se kterými můžeme hrát.“

;-D;-D;-D

0 0
možnosti

L19a44c90i 34S79u17s44t86e19k

24. 3. 2017 23:32

chudak Zdenda... loni alespon honil Sagana, letos ani to ne :-/

klidne si ho umim predstavit v jinem tymu, a v lepsi pozici, treba .. Trek?

1 0
možnosti

V Riu to rozhodně žádná senzace nebyla, Naopak klasikářům, jako je Van Avermaet, to byl závod celkem šitý na míru

4 4
možnosti

Vyjadřovalo se k tomu před tím závodem spousta znalců a všichni to viděli na závod především pro vrchaře. A když se podíváš na pořadí v cíli, tak to jejich slova naprosto potvrzuje - jediná výjimka je v první desítce právě van Avermaet, žádný jiný klasikář jeho typu tam není. Jeho vítězství bylo dost velký překvapení.