Diskuze

Cyklista Černý je po úniku průběžně čtvrtý na Binck Bank Tour

Český cyklista Josef Černý se po druhé etapě posunul na čtvrté místo průběžného pořadí závodu Binck Bank Tour. Loňský mistr republiky byl součástí úniku šesti jezdců, jenž byl sice v závěru pohlcen pelotonem, ale díky spurtérským prémiím získal jezdec týmu CCC bonusové sekundy a posunul se vpřed pořadím.
FO

Zítra začíná Czech Cycling Tour, kategorie 2.1 (etapák třetí kategorie). Bohužel má trochu smůlu,že ve stejném termínu se v Evropě jede ještě Binck Bank Tour (2.UWT), Vuelta a Burgos (2.HC), Arctic Race of Norway (2.HC) a navíc ještě

Tour de l'Avenir (2.NCup). Šance, že by v takovém termínu závod mohl nalákat větší množství lepších cyklistů, je dost malá. Ale i tak z první tisícovky žebříčku UCIWR startuje 59 závodníků.