Diskuze

Basketbalistky USK jsou v ligovém finále, Hradec jim vzdoroval do půle

Basketbalistky USK Praha bez problémů postoupily do ligového finále. Semifinálovou sérii s Hradcem Králové ukončily podle očekávání v nejkratším možném termínu, třetí zápas vyhrály 87:49.

A46d50a54m 79H95o62r67á72k

10. 4. 2018 22:40

"Po docela slušném prvním poločase z naší strany přišel katastrofický druhý poločas a těžko si můžu vysvětlit tyhle naše změny, ale provází nás často v posledních zápasech". Paní Ptáčková, možná by stačilo zpětně analyzovat vedení zápasu, možná byste přišla na to, proč se tyto výkyvy dějí.

0 0
možnosti

L94u87d29ě63k 54V97i67n93č

11. 4. 2018 6:35

Co se týče vedení zápasu, tak bych měl pouze jednu jedinou pochybnost a to u posledního dvojtsřídání ve 2 čtvrtině, kdy se z vyrovnaného stavu 33:33 zbytečně "vybudoval" poločasový výsledek. Tam těch airballů, ztrát a nekoncentrovaností v obraně bylo zbytečně hodně za poměrně malý časový interval necelých dvou minut..

Druhý poločas subjektivně vidím v tom, že se totálně upustilo od kolektivního pojetí a prakticky i ty nejzkušenější hráčky si hrály svou individuální sólo hru, kdy nehledaly volné pozice, ale zkoušely hlavou prorazit pomyslnou zeď v podání kvalitní obrany domácích.