Diskuze

Basketbalisté Golden State bez potíží. Newyorské drama rozhodl Towns

V jasnou záležitost se podle očekávání proměnil zápas NBA mezi basketbalisty Golden State a Detroitu, Warriors doma porazili druhý nejslabší tým soutěže 102:86, když vedli až o 34 bodů. Dosud nejlepší utkání po návratu po zranění odehrál střelec Klay Thompson, jenž zaznamenal 21 bodů včetně tří trojek a přidal čtyři asistence. Druhý úterní zápas byl mnohem dramatičtější, o výhře Minnesoty v New Yorku 112:110 rozhodl Karl-Anthony Towns.
AM

Námět do diskuse ?

Jeví se mi, že Jokič za zákeřný faul na Morrise z Miami, dostal hodně mírňoučký trest - stopku na 1 zápas. Morris od toho 9.listopadu neodehrál ani minutu.

Nevím, jak je Morris v "neschopence" placen, určitě by nějakou minutáž dostával a jak je tato situace systémově ošetřena, ale Jokič by mu měl příspívat finančně nebo platit pokutu do společné kasy, když vezmu za co někdy hráči platí (gesta, prohlášení směrem k rozhodčím apod.