Diskuze

Washington prohrál s lídrem NBA Indianou, Veselý nevystřelil

Patnáct minut, tři doskoky, ale žádná střela. Takovou bilanci měl Jan Veselý při pátečním utkání NBA. Basketbalisté Washingtonu podlehli na palubovce vedoucího týmu soutěže Indiany jednoznačně 66:93.

Brandon Jennings tied a Pistons record with 11 assists in the first quarter to give Detroit a 35-21 lead after 1.

Teď jsem se koukal a jeho assist career high je 19. 8-o To bych do něj nikdy neřekl.

1 0
možnosti

Brandon Jennings tied a Pistons record with 16 assists in the first half, and Detroit leads Phoenix 64-51 at halftime.

To jsou věci. 8-o

1 0
možnosti

Since 2010-11, Chicago is 74-9 (.892) when it keeps its opponent under 90 points.

1 0
možnosti
AS

jak to vidis dneska? trosku jsem vas polehtal na tiketu :-)

0 0
možnosti
MM

M53a22r68e66k 55M81a42z67u49r

11. 1. 2014 12:46

Korku a na Knicks se už teda ptát nebudu, přečetl jsem si tvůj komentář k minulému článku :)

0 0
možnosti
VB

V49í85t 30B49e39n34e31š

11. 1. 2014 12:18

Mají Lakers šanci na nějakej vysokej pick, nebo je maj roztrejdovaný na několik let dopředu? Já jen jestli má tahle sezona aspoň nějakej smysl ;-D

0 0
možnosti

letos mají svůj, takže zmínek o Lakers a tankování určitě najdeš spoustu.

0 0
možnosti

Když už je tu ta zmínka o tom, kdo bránil Cousinse, jedno mi nedá. Už by měl někdo začít chválit Cowarda, že drží hubu a nenadává spoluhráčům a trenérovi. Jeho střídavě brání Antič a Brand, ale oni mu ani nepůjčí balón, oni pořád hrají jak s Asikem. Respektive Harden možná ještě jako s Perkinsem. Coward ve druhém poločase vystřelil 5 střel - 2 v prvních dvou minutách druhé půlky (stav 48:41 pro Rockets), od té chvíle 1 střelu na začátku 4. čtvrtiny a 2 střely po útočných doskocích. Navíc je ani nenapadne si ten balón o něj třeba jen nahodit, ať jim to vrátí, ať mají tu trojkovou střelu otevřenou, nebo obránce v protipohybu pro nájezd. To měli Rockets ještě štěstí, že Atlanta na své poměry opravdu mizerně střílel z dálky, i z otevřených pozic. Houston byl zralý na prohru o 20. Být tohle v LA, je o tom už 10 článků a novináři by zase z Cowarda vyrazili, jak se mu to nelíbí, jak je nespokojený apod. V tomto směru chápu, proč z LA zdrhnul.

1 0
možnosti
MP

V all-star hlasování je na západě jako 4. rozehrávač Jeremy Lin. Nad ním jsou zranění Kobe a Paul. Z Jeremyho Lina bude asi all-star starter :D