Diskuze

Kobe Bryant si otevřel střelnici - 56 bodů!

Los Angeles Lakers nenechali včera nikoho na pochybách, že umějí hrát basketbal i bez Shaquilla O´Neala - ten musel po rvačce s chicagským Bradem Millerem nuceně odpočívat (trest na 3 zápasy), ale obhájci titulu přesto dokázali Memphisu nadělit čtyřicetibodovou porážku - 120:81. Hvězdou utkání byl Kobe Bryant, který nastřílel 56 bodů!! a stačilo mu na to jen 34 odehraných minut - poslední čtvrtinu, do které Lakers vstupovali za stavu 98:59, už v klidu proseděl na lavičce náhradníků.

Kobe

18. 1. 2002 21:28
nej!!!!
Kobe byl svým stylem největší hvězdou už mnohem dřív!Tenhle výkon to jen potvrzuje.Kdyby hrál i poslední čvrtinu,tak kam se hrabe osob.rekord MJ-69bodů.Už na posledním ALL-STAR bylo jasný kdo je králem NBA.
0 0
možnosti

O'NEAL 9

17. 1. 2002 10:22
nevim nevim
hey lidi tak nevim, ale proste Shaq je nejlepsi a ani Kobe na nej nema ikdyz uznavam ze jeho vykon je fakt slusnej... :)

15. 1. 2002 13:42
KOBE BRYANT SI OTEVREL STRELNICI - 56 BODU!
MALINKO SE POMATNUL.....
0 0
možnosti

Nema

15. 1. 2002 12:25
Buuuuuh!!!
Tak tu mame proste dalsiho nastupce MJ. Myslim ze proste kobe jen jeden!!!!!!!!!!
0 0
možnosti

cena

15. 1. 2002 13:28
Re: Buuuuuh!!!
Do dneška jsem si myslel, že Kobe nikdy svýma výkonama nemůže konkurovat Michaelovi, teď musím přiznat,že jsem se zmýlil.Škoda, že nehrál i tu poslední čtvrtinu.Mohl se zapsat do dějin.