Diskuze

EuroBasket je na dosah. Češky v Praze deklasovaly Irky o sedmnáct bodů

V poklidném tempu a bez komplikací zvládly české basketbalistky předposlední duel kvalifikace o postup na červnové mistrovství Evropy. V pražské hale Královka předčily Irky jednoznačně 74:57 a v nedělním duelu s Nizozemkami jim k jistotě účasti na vrcholné akci stačí i prohra o pět bodů. Reprezentantky táhly především Veronika Voráčková a Natálie Stoupalová, které zaznamenaly shodně 16 bodů.

J84a84k21u41b 36Š59o36l48c

10. 2. 2023 14:01

Eurobasket rozhodně není na dohled. Jsem lehce pesimistický.

0 0
možnosti
TF

Cíle splněny na 100%, ale věřím, že s Holanďankami budeme hrát lépe.

0 0
možnosti
MV

Deklasovani to byl autor článku na jiném zápase . Co jsem viděl - tak spousta chyb - z dálky netrefili hnedle nic . Takovej poutak .

0 0
možnosti
JH

No nevím jestli výhra o 17 je deklas, budiž, ale předvedená hra dosti trapas. Tak nějak jsme hráli žákovskou soutěž před hóóódně léty. A dostávali jsme od trenéra za podobnou hru velkou čočku!! Výhra se počítá asnad se hra rapidně zvedne!!R^

3 0
možnosti
OP

Už tady byl Vinč vysvětlovat, že bez Běloruska to není ono a vyloučení není správné, protože se nemá do sportu tahat politika?

1 2
možnosti

Já teda doufám, že si ten střelecký den blbec už vybraly. Zpod koše toho moc nedáme, tam chybí centimetry i kilogramy. První čtvrtina trojky 4/9 a jasné vedení, další tři čtvrtina dohromady 4/25 a prakticky plichta. I když to byla jedna otevřená a dobře připravená střela za druhou.