Diskuze

2. DEN HMS: Maslák znovu poběží o zlato, Klučinová skončila čtvrtá

Během druhého dne halového mistrovství světa se v britském Birminghamu představilo devět českých atletů. Pouť za třetím zlatem v řadě zahájil Pavel Maslák, který postoupil přímo do finále. Sedmý byl ve finále dálkař Radek Juška. Těsně za medailí, na čtvrtém místě skončila pětibojařka Eliška Klučinová.
JR

No, ti 2 Číňani v ženské koulařské soutěži, to je další ostuda sportu. To jsou normální pupkatí chlápci, s ženami to nemá nic společného.:-(

MS

Tak Vrzalová si to tam asi jela opět "užít" - jako minule, pokud se nepletu...8-o8-o8-o Tuhle mě dostala v TV reakce Oty Černého, že na Olympiádu si nemá kdo co jet užívat, že tam má makat a snažit se o vítězství. To by se mělo tesat...

3. 3. 2018 0:05

Tokio 1991 Powel i Lewis překonali světový rekord Beamona z roku 1968 a skočili Lewis-891 cm-nový světový rekord po 23 letech a nevydržel ani hodunu, na zlato bylo potřeba 895 cm-Powel. Na bronz stačilo 842 cm Myricks.

0 0
možnosti
MK

Jdu hledat jinde co se stalo tomu Taplinovi, v článku to není, pan redaktor to jaksi zapomněl napsat

1 0
možnosti
LN

Špatný seběh třetího rozběhu. To tam teď doplnili?

0 0
možnosti
OF

Nejzajímavější informaci o tom, proč rozhodčí diskvalifikovali celý jeden rozběh, si musíme najít sami. To je zase novinářský počin roku tenhle článek.

9 0
možnosti
TB

6. Maslák 46,80, 14. Šorm (oba ČR) 46,99

To je docela maso... 9 borců v 19 setinách...

9 0
možnosti
OJ

Tak dnes zatím našim atletům přeje štěstí, všichni postupují :-PR^

2 0
možnosti

Maslák jede na zkušenost a třeba i do finále! Hoši z Karibiku by měli potrénovat běh podél čáry.