utkání základní skupiny

12:19
Veselá přidala další dva body. Český tým ubránil 24 vteřin a má míč.
12:17
Hartigová dala jen jeden trestný hod. V osmé minutě nastoupila i Vítečková. Hraje se ve vysokém tempu.
12:16
Hamzová má třetí osobní chybu. Češky ubránily.
12:16
Je odehráno 4 minuty a 10 vteřin. Machová trefila druhou trojku v zápase a americký trenér Van Chancellor si vzal oddychový čas.
12:13
Klimešová se trefila za dva body, český tým pak ubránil, ale v zápětí ve čtvrté minutě uddělal nevynucenou chybu.
10:11
Leslieová opět snížila po rychlé akci na 10:13.
8:9
Staleyová po nevydařeném českém pokusu za tři body lehce snížila.
6:9
Češky dobře brání, Klimešová přidala ze střední vzdálenosti další dva body. Hraje se třetí minuta střetnutí.
6:7
Hraje se druhá minuta. K vidění je vyrovnaný zápas, skóre se přelévá. Hezky pronikla pod koš Večeřová a zajistila českému týmu těsné vedení 7:6.
2:3
Machová odpověděla na druhé straně první trojkou v zápase.
2:0
Zápas začal, Američanky vyhrály rozskok, Hamzová zastavila první útok faulem a favoritky vedou 2:0.
Češky nastoupí v základní sestavě Veselá, Večeřová, Machová, Hamzová a Klimešová. Budou hrát v bíločervených dresech. Američanky v červenomodrých.
Český tým podlehl v sobotu večer Španělkám 78:80 po prodloužení - více ZDE, Američanky jsou favoritky olympijských her.
Rozhodují Ital Cicoria a Japonec Suguro.
Češky už se rozcvičují. Na palubovce si podávají ruce s Američankami. Nemají co ztratit.