Diskuse k článku

Autor klipu roku nevěří hereckým hvězdám

Kapela Tata Bojs si letos z Andělů odnesla čtyři sošky, mimo jiné za nejlepší videoklip roku. K písni Virtuální duet ho natočil režisér Jakub Kohák. V rozhovoru se čtenáři iDNES prozradil, že už devátý rok studuje FAMU, co ho baví a jaké má plány.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

co je vám do toho

...klipy 2.
Jen nedokážu pochopit Krause, proč v tom seriálu účinkuje..Vždy, když jsem ho slyšel mluvit tvrdil, že odmítá filmové a seriálové role, že přijímá jen kvalitní věci. Ve svých pořadech perlil a byl hvězdou. Je to dost inteligentní muž tak bych předpokládal, že si uvědomí v jakém děsu a co to hraje. Navíc, je to příšerný herec, měl by toho nechat
0/0
25.3.2005 1:19

co je vám do toho

..klipy
Oba zmíněné videoklipy jsou parádní záležitostí, snad i proto, že ty písně samy o sobě jsou dost kvalitní..K blbé písničce se asi těžko dělá dobrý klip (?)....Jinak, myslim si, že Donutil i Chýlková jsou dobří herci - nebo minimálně průměrní, ale ten současný trend nabízených rolí je jaksi tuctový..Když se podíváte na ten seriál "On je žena", je tam znát jakýsi časový press, kdy je asi po herci vyžadováno, aby to či ono zahrál hned napoprvé bez chyby. Točí se to jako na běžicim pásu. Myslim, že Ti herci si ani pořádně nevstřebaj do hlavy text, navíc ty role jsou tak břečkovitě "ušité", že herec ani nemá šanci vyniknout a v neposlední řadě je dost možné, že stejně jako rozumného člověka nebaví sledování těhlech nemastných, nezáživných kravin, tak i herce nebaví zžívat se s tou spatlaninou, protože je to špatná práce....Jsou to taky jen lidi, hranim se živí, když nejsou k dispozici kvalitní role, hold se musí propůjčovat blbostem, aby vyžili;-)
0/0
25.3.2005 1:15

mpixel

Odpad.
přesně tak, i to je můj názor. Současní herci i režiséři, to je žumpa (tedy většina, jsou i vyjímky), která parazituje na státním rozpočtu. Je to něco jako sociální úřad. A takzvané "hřejivé" české filmy, můžou na srdci hřát jen ty neúspěšné které mají v součastné "kapitalistické" společnosti nějaký mindrák.
0/0
24.3.2005 15:39

crm6

Re: Odpad.
Zato je to výborně zabezpečená trafika. Kdo se taky dnes může pochlubit tím, že na jeho výplatu stát vybírá speciální televizní daň?
0/0
24.3.2005 15:51

Najdete na iDNES.cz