Diskuse k článku

Stovky lidí se loučily s hercem Brodským

Několik stovek lidí se přišlo k českolipské obřadní síni naposledy rozloučit s hercem Vlastimilem Brodským. Přestože pozůstalí plánovali jen uzavřený obřad v rodinném kruhu, smuteční hosté, kteří směli vstoupit jen s pozvánkou, zaplnili všechna místa v sále. Filmový a divadelní herec zemřel v sobotu 20. dubna na své chalupě ve Slunečné, kde se podle neoficiálních informací zastřelil.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

ruži

smutná správa
Neviem ,čo nahradí prázdnotu po tomto skvelom hercovi a citlivom človeku.Táto správa šokovala aj na Slovensku.Vyrastala som na česko-slovenských filmoch,takže táto generácia hercov patrila k mojim milovaným.Po vynikajúcom p.Sovákovi,odišiel ďalší velikán.Vždy som obdivovala jeho zvláštny humor a sebairóniu,ale iba teraz som sa dozvedela o jeho obrovskej láske k svojmu psíkovi Hugovi.Je dojemné ,keď ja vzťah človeka k zvieraťu takýto úprimný.Svedčí to o jeho obrovskom srdiečku,v ktorom bolo veľa miesta pre každého.Neviem,čo dodať.Je mi smutno.
                          
0/0
26.4.2002 23:14

seedee

....
Na umění pana Brodského bude zajisté vzpomínat mnoho lidí, nejen jeho blízkých. Co se týče pohřbu, podle mého, přednostní právo má přání zesnulého a rodina. Pan Brodský, i když mluvil o svém rodinném životě velmi smutně, měl velkou rodinu, a ta rozhodla, jaký bude mít pohřeb. Oceňuji to. A za druhé, odešel skromný muž, ve své podstatě nenahraditelný, ale není pravda, že by tu nebyli jiní. Jenom je neznáte z televize. Za herci se musí do divadel, bohužel, v TV uvidíte pouze filmy západní až nejzápadnější provenience. Namátkou uvedu: pan Preiss, pan Rozner, pan Langmajer, paní Žilková, paní Postlerová, paní Hrzánová a další, další, další. (Neodmítejte, není mnoho lidí, kteří zažili vzestup pana Brodského, Bohdalové, Menšíka, Sováka a spol. a také jim určitě nepředpovídali skvělou budoucnost, když vedle nich stáli Marvan, Filipovský, Deyl, Haas ...)
0/0
26.4.2002 14:29

Filip

Pláč
Pláču za takovým hercem. Až umřou všichni z této generace Pánů herců, zbyte už jen póvl ve formě Strachů atd. Mějte se krásně, pane Brodský!
0/0
26.4.2002 13:15

danny

kritika
Ja fakt nechapu, proc se tady vsichni tak dohadujete. Myslim, ze ani tak nejde o to, ze odesel velice dobry herec, ale o to, ze z toho sveta odesel velice dobry clovek. Kolik mladych ma v sobe tolik skromnosti a pokory? Zadneho neznam, a to jsem taky mlada, mam dojem, ze v dnesni dobe uci rodice sve deti, aby se hlavne naucili, porazit kazdeho koho vidi. Sebrat mu vsechno. Prijde mi, ze nekterym lidem, tady nikdy nikdo nezemrel. Tady jde o vzdani soustrasti zemrelemu cloveku, to je tak malo? Nebo tady nekomu vadi, ze holt byl uspesny a byl videt, narozdil od jinych zamindrakovanych cechacku, kterym vadi kazdy uspech. Ano asi mel byt pohreb takove hodnoty, jaky se vzdal i jinym hercum, ale kdo z nas vi, co se odehrava v dusich jeho nejblizsi, jeho dcery syna atd., ti lide jsou z toho jeste ted v soku, ze odesel bez rozlouceni, myslim si, ze nez je kritizovat mel by jim spis nekdo pomoci. Myslim, ze by se mladi lide meli naucit co to je opravdova laska, cit a pokora. Protoze bez techto vlastnosti proziji hodne smutny a chudy zivot.
0/0
26.4.2002 12:27

Ervin Tatek

Re: kritika
tyyyy bejku ty tedy valis, malem jsem se rozbrecel
0/0
26.4.2002 14:43

danny

Re: Re: kritika
Ty jsi ale blb. Brec radeji nad svym osudem, asi ho nemas moc pekny. Myslim, ze ta rodina si na sebe vydela dost sama svoji zasluhou, to asi ta dotycna co tu pise, ze ho vysavala, dela to same doma svym rodicum, kdyz to tak dobre popise. Ach jo, proc jsou v teto zemi houfy omezencu to fakt nevim. mam dojem, ze tu maji lide v hlavach akorat tak na... . Ano v divadlech je spousta uzasnych hercu, chodim do divadla, ale to nekteri tady asi nevedi co je. Nova je jiste lepsi" A nejsem bejk, jsem klisna
0/0
26.4.2002 16:34

Robert

Opravdu nechápu, proč ten pohřeb nemohl být veřejný, třeba jako měl pan Hrušínský nebo Sovák v Národním divadle.
0/0
26.4.2002 12:24

petr

Re:
Zakazala rodina - ta rodina, ktera ho vysavala a privedla k tomu konci ?
0/0
26.4.2002 13:20

emilka

Re: Re:
Pravda se tady nesmí psát. Pozor!
0/0
26.4.2002 13:54

Plavec

Vážená redakce, vzhledem k tomu, že provádíte cenzuru, tak doufám, že si přečtete i toto. Proč je v článku několikrát zmiňováno, že Pan herec zemřel 26. dubna. To je přece dnes. Tak ten šotek opravte.
0/0
26.4.2002 11:45

Plavec

0/0
26.4.2002 11:43

svarct

měj se Bróďo
a vyřiď Sovákovi a Kopeckým, že na ně taky vzpomínáme. Vždycky jsi byl fajn, a zústaneš natrvalo ve svém díle pro nás. Smrt je intimní záležitost každého vlastníka života a je dobře, že si do toho už nenecháš od nikoho kecat. Tak zatím ahoj.
0/0
25.4.2002 21:32

Victor

Re: měj se Bróďo
Nepřesné vyjádření, že smrt je intimní záležitostí každého vlastníka života vychází z nepřesném pojetí života jako takového. Toto nemá být poučka, ale úvaha: 1.Život nemůže být záležitostí jenom toho konkrétního člověka, neboť k němu přišel s pomocí 2 dlaších lidí (rodičů). 2.Člověk má své příbuzné - sestry, bratry, dědečky, babičky, švagry, tety atd. - s těmi se také dělí o svůj život, udržuje s nimi kontakt, oni s ním atd. 3.Člověk se styká s jinými lidmi, kterým je nějak prospěšný - zaměstnavatel, obchodní klient, zákazník, spolupracovníci, prodavačka v potravinách atd. - se všemi se dělí o svůj život, neboť je s nimi ve stejné společnosti. 4.Jak moc je konkrétní člověk prospěšný ostatním, tím více je ostatním lidem jeho život drahý a váží si toho, že jej mohou sdílet s touto osobou, on je stále více zavázán ostatním, že naloží se svým životem tak, aby se ostatním odvděčil za to, že je jim jeho život drahý - ztrácí totální právo nakládat se svým životem jak se mu zlíbí, vždy bude muset brát ohledy na společenství lidí, na své okolí - jiná situace by byla, kdyby byl na pustém ostrově. 5.Vztahy životů lidí se prohlubují, jestliže ten člověk je všeobecně známý (slavný) a oblíbený - potom je více odpovědný za to jak naloží se svým životem, neboť více lidí může potěšit, nebo zarmoutit. 6.Člověk si nemusí nechat kecat do svého života, může mu být jedno, co říkají ostatní, jaký mají názor, ale musí potom nést i zodpovědnost za své skutky, a neměl by způsobovat ostatním lidem nějakou újmu (úmyslně). Potom by mohl ztratit úctu, kterou získal životem ve společnosti lidí. To jenom několik úvah nad soukromostí života a smrti, tak jak to vidím já, možná se mýlím, možná ne. Vážím si lidí, co si váží vážených lidí. Zdarec.
0/0
26.4.2002 2:27

Victor

Sbohem Bróďo, ale PROBOHA proč jen v rodinném kruhu
Jistě každý kulturní člověk pocítil strašnou ztrátu odchodem p.Brodského. Stal se velkou divadelní i filmovou hvězdou. Svými hereckým výkony se postavil po bok velkých světových herců - nebuďme nezdravě skromní - řada světových herců - Čechů ještě žije, hrajea ještě dlouho budou hrát. Když umíme (sice skromněji, a později než je to ve světě běžné ale o to více srdcem) občas ocenit herecké výkony za života těchto velikánů, proč nemůžeme - je nám to upíráno rodinou (z neznámých důvodů) - se důstojně rozloučit s jedním z velikánů herecké profese. Nemohu se nezeptat proč nemůže mít Vlastimil Brodský vyjímečný státní pohřeb se všemi poctami, které náleží vyjímečným osobnostem, které ovlivnily svým životem miliony Čechů i těch obyvatel zemí, kde se filmy s ním vysílaly? Vždyť se to tak dělávalo skoro v celé nekomunistické historii státu od středověku, že nezáleželo, kde se narodil, jestli v malé neznámé vesničcce, či v hlavním městě - rozhodovalo jakým přínosem pro stát, pro vlast byl jeho život. A v osobě Vlastimila Brodského se jistě všichni shodneme, že jsme ho měli všichni rádi, a to velmi. Nechápu, i přes určitě velkou bolest rodiny, že dělá to, na co si myslím nemůže mít právo : bránit jeho obdivovatelům, aby se s ním přišli rozloučit. To právo podle mne ztratili tím, že se stal slavným českým hercem, nezapomenutelným - a stal se obrazně majetkem národa (v ryzím, nezpropanovaném významu tohoto slova). Národ si buduje svoji historii tím, že má velké osobnosti, že je obdivuje, dává jim to najevo za života a především v poslední chvíli. Začněme si budovat historii na konečně evropské úrovni. Zorganizujme Vlastimilu Brodskému pohřeb, který by jistě ze své skromnosti neschválil, ale který je hoden velkého muže české historie. Za dvacet let si budeme říkat Brodský, ten velký herec, který měl největší průvod Prahou za posledních 50 let ! Máme na to. Važme si velikánů. Píšou se novodobé dějiny, nepišme je obyčejnou tužkou - pišme je ZLATÝM PÍSMEM. Upřímnou soustrast pozůstalým. Nezapomeneme.
0/0
24.4.2002 20:11

Pepino

, Bylo mi z rozhodnutí našeho "Bródi" celkem smutno. Bohužel nic není ideální a měl na své rozhodnutí právo. Zřejmě jen on sám a možná jeho nejbližší přátelé vědí proč se tak rozhodl. Osobně bych mu rád poděkoval za jeho dobře odvedenou práci, měl jsem ho rád jako herce i jako člověka. Vždy na mne působil jako takový malý podivín. Bohužel, už se s ním nikdy nesetkám. Takže alespoň touto cestou, pane Brodský děkuji Vám za Vaše role, za Vaše herectví, za Váš smysl pro humor a za Váš postoj k životu. Překvapil jste mne, ale respektuji Vaše rozhodnutí. Asi to chce trochu nadhledu tím správným směrem.
0/0
24.4.2002 14:32

Ervin Tatek

Co to znamena?
Vazena cenzurni rado iDNES, vazena redakce iDNES,
pokud chcete vytvorit nejakou nekrolog session,kde predem stanovite pravidla pro zpusob a styl nazoru a vyjadreni dejte o tom prosim vedet  a nenazyvejte to chatem nebo diskusi a vy lidi kteri nechapete provokace a reagujete na ne jste IQ nula a nesvadejte to na nejaky soucit  nebo lidskost nebo co ????
 
 
0/0
23.4.2002 17:33

Vašek

(Příspěvek zrušen)
0/0
23.4.2002 10:00

Jitka

Pane Brodsky proc?
Proc jste to udelal?
0/0
23.4.2002 8:08

Paul

Cenzura a zakomplexovanci
(Příspěvek zrušen)
0/0
23.4.2002 7:40

dathen

Re: Cenzura a zakomplexovanci
mozna jen MF nechce aby bylo tolik videt, kam se nas narod ubira...ze uz ani nedokazeme vzdat hold cloveku, ktery se nas snazil bavit a prinest nam do sedi vsednich dnu trosku zabavy.
0/0
23.4.2002 8:15

Je mi smutno s lidí , kteří nemají úctu k druhým. Jak vidím jde to s naším světem pěkně z kopce, protože lidí co nemají úctu je asi dost podle zrušenejch příspěvků. Takže se ani nedivím, že se na to pan Brodský nemohl dívat a udělal to co udělal. PS:Pane Řezníček, nevím jak by se líbilo vaší rodině a vaším známým(teda pokud nejste totálni magor kterej nikoho nezajímá, což pochybuji), kdyby o Vás mluvili po vaší smrti hrubě. Myslim, že moc ne.Takže se raději zamyslete.
0/0
23.4.2002 1:31

jouda

Přátelé, nepřeháníte to s tou cenzurou?
Dost lidí tady s prominutím "tlachá" o cenzůře příspěvků a vůbec nebere v úvahu lidský cit a pietu většiny českého národa. Pro Vás "rozčilující se obránce svobody vyjadřování" mám pár otázek k zamyšlení. Není celý Váš problém s cenzurou příspěvků náhodou jenom ve Vašem počítači? Není to spíš důsledek přetíženosti serveru na iDnes nebo problém Vašeho prohlížeče, či jiná technická záležitost?
0/0
23.4.2002 1:29

Michael Řezníček

Kdo soudí?-cenzorovi
Kdo vlastně cenzuruje tyto příspěvky? Kde ten dotyčný cenzor bere právo hodnotit co je společensky únosné a co ne.Myslím že hodnotí neobjektivně a preferuje jen to, co je drahého jeho latexovému srdéčku.Nechápe taky,že existují lidé kteří mají jiný názor,než tupé stádo ovcí.tento web proto ztrácí svůj smysl a je devalvován tímto úzkoprsým člověkem  na pouhý paskvil typu"Chodí pešek okolo".
0/0
23.4.2002 0:28

hana

naposled
Tak naposled nas pan Brodsky pobavil touhle diskuzi. A sebe asi taky. Teda ja bych se asi urehtala smichy k smrti, kdybych byla na jeho miste a predstavila si, co vsechno si o me budou lidi psat na netu, az se na to tady vybodnu.
0/0
23.4.2002 0:00

Michael Řezníček

Re: naposled
No nééé. tohle určitě není z tvé hlavy,ty by sis vymyslela něco originálnějšího zůstává mi rozum stát nad tvým IQ
0/0
23.4.2002 0:53

Krop

Co bude?
Kam ted jit?
kolik nam jeste zbyva opravdovych celebrit, jak byl pan Brodsky?
Ty nejvetsi nam pomalu mizi pred ocima nove se rodi malo, nebo vubec.
Snad maji tam  taky nejake divadla.
0/0
22.4.2002 23:42

Michael Řezníček

(Příspěvek zrušen)
0/0
23.4.2002 0:07

Krop

Re: Re: Co bude?
aaa zase jeden radoby inteligent. :)
Dik, ze takle kazis forum o cloveku, kterymu Ty osobne nesahas ani nad podrazku boty. A lepsi to uz nebude.
Mimochodem, ta veta kterou si nepochopil jenom svedci o tom, ze toho o filmu moc nevis. Natoz o Brodskem. Takze to vypada, ze ses obycejnej prudil, ze?
0/0
23.4.2002 2:39

Michael Řezníček

Re: Re: Re: Co bude?
Milý hochu, Rozumím tomu že jsem Ti sáhl na jednoho z představitelů jakéhosi kryptonáboženství. Tvá modla - Brodský je jedním z mnoha klaunů této doby. Jsou cennější lidé na tomto světě (lékaři, vědci, skladatelé atd.) Abych pravdu řekl, předpokládal jsem trochu fundovanější krytiku od člověka, který si dovolí založit takovouto anketu. Bohužel se potvrdilo staré pravidlo novinářských diletantů, kterým ty asi budeš. Tvá reakce napovídá že jsi člověk hysterický a infantilní. Bhužel hysterie a infantilita nejsou choroby, tak se nedají léčit (lituji Tě). P.S. Brodskému a jemu podobným bych opravdu nechtěl dosahovat ani po kotníky.
0/0
23.4.2002 5:54

milllis

Re: Re: Re: Re: Co bude?
Hlavně kr y tika viď ty intoši.
0/0
23.4.2002 7:03

Michael Řezníček

Re: Re: Re: Co bude?
Víš co chytráku,s tebou polemizovat,to jako by hrách na stěnu hodil.Zařaď se radši do stáda a koukej co nejvíce bučet aby si nebyl nápadnej.
0/0
23.4.2002 11:21

Re: Re: Re: Re: Co bude?
Pratele, klid, ja toho Reznicka znam moc dobre! Je na permanentnim psychiatrickem leceni, ale jinak je neskodnej, rucim za nej! Pokud se dostane na internet do nejake diskuze, tak se ze vsech sil snazi, aby to na nem nebylo poznat. Jenze jeho stav, jeho nemoc, jsou, bohuzel, skoro beznadejne, takze se jeho dobry umysl nikdy nesetkava s velkym uspechem. Naopak, casto pouziva prave ty obraty, kterymi je sam castovan! Ale ujistuju vas vsechny, ze je hodny politovani a ne odsuzovani. Hezky den, Miso! :-)
0/0
24.4.2002 17:10

Kaja

Re: Re: Re: Re: Co bude?
Pratele, klid, ja toho Reznicka znam moc dobre! Je na permanentnim psychiatrickem leceni, ale jinak je neskodnej, rucim za nej! Pokud se dostane na internet do nejake diskuze, tak se ze vsech sil snazi, aby to na nem nebylo poznat. Jenze jeho stav, jeho nemoc, jsou, bohuzel, skoro beznadejne, takze se jeho dobry umysl nikdy nesetkava s velkym uspechem. Naopak, casto pouziva prave ty obraty, kterymi je sam castovan! Ale ujistuju vas vsechny, ze je hodny politovani a ne odsuzovani. Hezky den, Miso! :-)
0/0
24.4.2002 17:10

Reznicek

Re: Re: Re: Re: Re: Co bude?
Re: Re: Re: Re: Co bude? odpoved Kajovi(Kaja , 24.4.2002 17:10)
Pratele, klid, ja toho Reznicka znam moc dobre! Je na permanentnim psychiatrickem leceni, ale jinak je neskodnej, rucim za nej! Pokud se dostane na internet do nejake diskuze, tak se ze vsech sil snazi, aby to na nem nebylo poznat. Jenze jeho stav, jeho nemoc, jsou, bohuzel, skoro beznadejne, takze se jeho dobry umysl nikdy nesetkava s velkym uspechem. Naopak, casto pouziva prave ty obraty, kterymi je sam castovan! Ale ujistuju vas vsechny, ze je hodny politovani a ne odsuzovani. Hezky den, Miso! :-)
Ahooooj Kajo, Tak cooo zase v Bohnicich, zase ta paranoidni psychoza kombinovana s nekrofilii, nebo zase na drogach ??? To vis minule v Bohnicich, kdyz jsme se setkali tam to byl docela pruser kdyz te chytili z tou zatoulanou fenkou neeeeee??? Vidis ja ti porad rikal, nechej na pokoji ty zviratka, pak roznasis venerologicke choroby, a nakonec jsi paralizoval zemedelstvi nemoci silenych krav, ty bejku. Pozdravuj tvou babicku, priste se zase ozvi. Tvuj Misa :))
0/0
24.4.2002 17:49

Reznicek

Re: Re: Re: Re: Re: Co bude? odpoved Kajovi
Ahooooj Kajo, Tak cooo zase v Bohnicich, zase ta paranoidni psychoza kombinovana s nekrofilii, nebo zase na drogach ??? To vis minule v Bohnicich, kdyz jsme se setkali tam to byl docela pruser kdyz te chytili z tou zatoulanou fenkou neeeeee??? Vidis ja ti porad rikal, nechej na pokoji ty zviratka, pak roznasis venerologicke choroby, a nakonec jsi paralizoval zemedelstvi nemoci silenych krav, ty bejku. Pozdravuj tvou babicku, priste se zase ozvi. Tvuj Misa :))
0/0
24.4.2002 17:55

Michael Řezníček

Co teď?
(Příspěvek zrušen)
0/0
22.4.2002 23:32

birkof

Byl to "pan herec"
Pan Brodský patřil k nejlepším hercům, co kdy u nás hráli. Byl perfektní. Absolutní. Nepřekonatelný. Nejlepší. Sbohem, pane Brodský.
0/0
22.4.2002 23:24

***

!!!!!!!!!!!!!!!!
(Příspěvek zrušen)
0/0
22.4.2002 23:09

Veronika

Velka ztrata
Je mi jenom 23 let, ale videla jsem vetsinu filmu, kde pan Vlastimil Brodsky hral, je mi to velice lito, ze odesel jeden z nejlepsich hercu ceskeho filmu, a doufam, ze bude odpocivat v pokoji. Veronika
0/0
22.4.2002 18:24

Ervin Tatek

Komplot
(Příspěvek zrušen)
0/0
22.4.2002 18:20

Martin

Idiote
(Příspěvek zrušen)
0/0
22.4.2002 18:44

bigoslav

Ztrata
Jsem obycejny divak a pana Brodskeho znam jenom takhle, ale je mi opravdu smutno, z te generace, dle meho nazoru nejlepsich hercu(Mensik, Sovak,.......) uz pomalu nikdo nezbyva, nejhorsi je ze takovi, se rodi pouze jednou, uprimnou soustrast nam vsem, co jsme ho meli radi
0/0
22.4.2002 17:47

Petr Cílek

Odešlo s ním moje dětství a mládí
S panem Brodským z mého života odešlo moje hajajové dětství a moje mladá léta, kdy jsem sledoval jeho filmové a televizní role, ve kterých jsem jeho projev vždy hltal - srdcem a duší.
Měl jsem trvalou radost, že se dožíval tak požehnaného věku a stále mi tím připomínal, že ještě pořá přetrvává vazba k mému ranému věku, k úsměvům a dětskému štěstí, k prvdě a dobrotě.
Jeho smrt mne zasáhla jako asi všechny, ale, myslím, je dobře, že byla tak rychlá a nečekaná. Představte si, že by pan Brodský měl třeba další záchvat mozkové mrtvice a byl by pak nadosmrti upoután na lůžko v LDN... Děs! Pro něj o to větší, jakým žil společenským a přátelskm životem. Možná to tušil a proto si pro něj Dáma s kosou přišla tak rychle. Prosím, pokud Ji snad přivolal, nemějte to tomu Dobrému Srdci za zlé. Byl příliš citlivý, moudrý a něžný, než aby to udělal bez rozmyslu.
Pane Brodský, děkuji Vám, mám Vás rád i Tam Nahoře.
Petr Cílek, člověk kterému jste prozářil kus dětství
-----
Petr Cílek, Praha
 
0/0
22.4.2002 16:41

Rudolf

TĚŽKO SE HLEDÁ
Kdykoliv zavítal do Nového Boru a já ho potkal při nákupu, ze slušnosti jsem pozdravil. A ON vždy odpověděl. Měl jsem vždy velkou radost, že mi, neznámému pro něho člověku, vždy odpověděl. Nyní radost nemám.
0/0
22.4.2002 16:30

Marek

Proč?
Pane Brodsky.
Proc?
Vzdy bylo mym tajnym pranim si s Vami zahrat ve filmu a ted je vse ztraceno.Asi to taky zkoncuju a zahrajem si spolu tam,u tec nebeskejch bran...
0/0
22.4.2002 16:18

josef

zivot jde dal ...
(Příspěvek zrušen)
0/0
22.4.2002 15:20

katka

Cítím velkou ztrátu, jako by mi odešel někdo velmi blízký. Tak hluboko jste se mi vryl do srdce, Pane Brodský. Když si Vás v duchu představím a před očima se mi objeví Váš milý a usměvavý obličej, už nepláču, ale usmívám se také. Děkuji Vám za vše. Všem pozůstalým přeji upřímnou soustrast.
0/0
22.4.2002 15:19

Proč tolik lidí zajímá, jak pan Brodský zemřel? Není důležitější to , že zemřel? Je mi to moc líto, bude chybět jeho svérázný humor a určitě bude moc chybět i své rodině, která má jediná právo na zveřejnění okolností jeho smrti. Sbohem pane Brodský.
0/0
22.4.2002 14:42

nazdar

cenzorum idnes
(Příspěvek zrušen)
0/0
22.4.2002 14:39

Anglicky pacient

Take jsem si toho vsiml. Je smutne, ze se porad nekdo snazi kouzlit efektnimi cisly. Jakkoliv jsem mel pana Brodskeho rad, takovyhle cirkus si nezaslouzi. To by taky rovnou mohli napsat ve veku nedozitych 129 let a take by to byla pravda :-(
0/0
22.4.2002 14:32

Najdete na iDNES.cz