Dopřejte své pleti to nejlepší s pečující dermokosmetikou Nuance. Produktová řada Nuance Absolute Caviar and Pearl obsahuje vzácné extrakty z perel Pearlami® a výtažek z kaviáru Lipidami® s omlazujícím účinkem. Přípravky Nuance jsou k dostání exkluzivně v lékárnách Dr.Max.

Řada Nuance Absolute Caviar and Pearl si bere příklad z přírody. V pokožce pomáhá nastartovat obdobný proces, při kterém se ústřicím dokážou opravovat poškozené schránky.

Řada Nuance Absolute Caviar and Pearl

Pleťové sérum Nuance Caviar and Pearl Serum skvěle vyplňuje a vypíná pleť a je vhodné jako součást denní i noční rutiny. Je komplexem přírodních rostlinných extraktů, které pomáhají regenerovat pleť. Výtažky z perel pleť rozjasňují a výživný extrakt z kaviáru pak napomáhá k obnově pokožky a redukuje známky stárnutí. Unikátní technologie zapouzdřených perel pleťového séra chrání účinné látky, které se aktivují až těsně před použitím.

Externí obrázek

Řada dále obsahuje dva typy denního krémuNuance Absolute Caviar and Pear Day Cream pro suchou pleť a normální či smíšenou pleť. Oba krémy dodávají pleti výživu, zklidňují ji a zanechávají ji hedvábně jemnou. Rovněž obsahují vzácné extrakty z perel a kaviáru a komplex dalších aktivních látek. První ze zmíněných denních krémů dodává suché pleti výživu, zklidňuje ji a zanechává hedvábně jemnou. Druhý čistí póry a zároveň vyživuje a hydratuje sušší části pokožky.

Nuance Absolute Caviar and Pear Day Cream

Jemný noční krém Nuance Absolute Caviar and Pearl Night Cream rychle a účinně posiluje pevnost a pružnost pokožky. Aktivní látky pokožku během noci intenzivně vyživují a regenerují. Po probuzení je pleť svěží, odpočinutá a rozjasněná.

Nuance Absolute Caviar and Pearl Night Cream

Pro skutečně komplexní péči o pleť je součástí řady také oční krém Nuance Absolute Caviar and Pearl Eye Cream s anti-age účinkem, který podporuje tvorbu kolagenu a elastinu, čímž zpevňuje pokožku kolem očí. Redukuje tmavé kruhy a otoky pod očima a dodává pleti jasnější a mladistvější vzhled.

Nuance Absolute Caviar and Pearl Eye Cream

Kosmetické přípravky Nuance jsou k dostání v lékárnách Dr.Max a na drmax.cz.

  14:00
Témata: kaviár, pokožka, Dr. Max