Díky hravému designu Toyotu Aygo nepřehlédnete. Je to prostě módní doplněk,“ říká Hana Opletal Zahradníková, nominovaná na Ženu roku v kategorii Pod 30 let.

Upřímně – jsem ten typ ženy, který rozlišuje auta na malá, velká a pak podle barev. Měla jsem proto radost, že jsem se mohla projet v krásném oranžovém odstínu auta z nové limitované edice, a potěšilo mě, že se vůz vyrábí i v dalších výrazných barvách.

Externí obrázek

Hned jsem si všimla, že za vzhledem nezaostává ani vnitřní vybavení. Leskle černá přístrojová deska kontrastuje s oranžovými akcenty. Moderní vzhled pak podtrhuje i čalounění a koberečky prošívané v oranžové barvě. Díky tomu minivůz na ulicích rozhodně nezapadne. Nápaditým detailem jsou i LED světla na zadní části auta.

Technické parametry si netroufám příliš hodnotit, ale rozhodně oceňuji nízkou spotřebu, svižnou jízdu i přehlednou palubní desku. Je skvělé, že se na ní dá zobrazit obsah mobilního zařízení a přijímat tak hovory, poslouchat hudbu a používat mapy či další aplikace. Ovládání hlasem je navíc pohodlné a podporuje bezpečnou jízdu, na kterou si potrpím.

Bavila mě i kompaktnost auta, které se vejde téměř kamkoli. Díky tomu a také parkovacím čidlům se mi skvěle s autem manévrovalo. Toyota Aygo je zkrátka pro hektičnost města jako stvořená a je ideální na časté popojíždění a nákupy.

Externí obrázek

Citace

„Při jízdě jsem ocenila, že auto díky inovativním materiálům skvěle tlumí vibrace a hluk, kterého je ve městě požehnaně.“

„Když se spojí nápaditý interiér, atraktivně podsvícená přístrojová deska a plynulost řízení,
je pak jízda autem hotová relaxace.“

Hana Opletal Zahradníková

Hana je zakladatelkou firmy Sušenka, e-shopu s férově a lokálně šitou módou. Na svých sociálních sítích ráda píše o udržitelnosti, ekologii, zdravém stravování nebo mateřství – a jak při něm neztratit smysl pro humor. Je nominovaná na Ženu roku v kategorii Pod 30 let.

Externí obrázek
  15:52