Unikátní dětská hřiště na vrcholcích hor, první letteringové hřiště v Čechách, naučné stezky, terénní tříkolky, trampolíny i jízda na nových buginách. To všechno můžete zažít na jednom místě!

Rádi byste letos nahradili klasickou dovolenou u moře pobytem na horách? Hledáte pro své děti neotřelou zábavu? Vydejte se s rodinou třeba do Krkonoš, do Špindlerova Mlýna, kde můžete podniknout spoustu zajíamvých věcí:1. Poznejte Krkonoše prostřednictvím naučných stezek. Klidně i s kočárkem.


Dáváte přednost zábavě, při které se děti něčemu přiučí? Pak vyzkoušejte čtyři naučné stezky vedoucí úbočím Medvědína a z Plání do Svatého Petra. Stačí vyjet lanovkou a užít si procházku plnou zábavy, kvízů a úkolů, kde se cestou navíc dozvíte mnoho zajímavých informací o Krkonoších a jejich obyvatelích. Na konci na děti vždy čeká odměna za správné odpovědi. Naučné stezky se rozkládají téměř na třiceti kilometrech.2. Sjeďte s dětmi sjezdovku na terénních tříkolkách nebo otestujte závodní buginy


Dovolenou ve Špindlerově Mlýně si můžete zpestřit také špetkou adrenalinu. Zkuste s dětmi třeba jízdu na terénních tříkolkách po sjezdovce. Tříkolky jsou dobře ovladatelné, mají řídítka a klasické bubnové brzdy. Svou perfektní stabilitou přinášejí nevšední, ale přitom bezpeční zážitek jak pro rodiče s dětmi, tak i pro vyznavače adrenalinu. Vaše ratolesti jistě ocení také letní tobogán summer tubing, Sky dive nebo oblíbené závodní buginy. Pokud máte rádi kola, ale bojíte se horských kopců, otestujte elektrokola a máte po starostech. Děti si mohou na kolech zařádit i na Pumptracku - oválné dráze plné vln a klopených zatáček.3. K létu patří koupačka


Voda a koupání patří neodmyslitelně k létu. A i na horách je někdy pěkně horko. Ve Špindlu je k návštěvníkům k dispozici Labská přehrada, kde se můžete s dětmi vykoupat, projet se tu na loďce nebo vyzkoušet stále oblíbenější paddle boardy.

Více se dozvíte ZDE.


  8:57,  aktualizováno  25. března 2019 17:56