Dnešní doba bohužel společenským ani společným aktivitám příliš nepřeje. A tak si přirozeně hledáme jiné cesty, jak si toto období zpříjemnit – například kvalitním drinkem v pohodlí domova. Širokou škálu inspirací pro nejrůznější nápoje, v jejichž centru stojí čerstvě připravená perlivá voda, nabízí společnost SodaStream.

Pro setkávání s blízkými a přáteli ať už při sportu, kulturní příležitosti, u stolu nebo jen tak nad sklenkou něčeho dobrého, máme v současné době velmi omezené možnosti. A tak se musíme spokojit takříkajíc s domácími zdroji. Takže si přirozeně hledáme něco, co našemu mlsnému jazýčku udělá radost. Že to ale nemusí být ani trochu nuda, vás přesvědčí výrobníky domácí perlivé vody SodaStream.

Externí obrázek

Z pohodlí domova si naperlíte podle své preference studenou vodu a pokud dostaneme chuť na ochucený nápoj, pak můžeme vyzkoušet některou z široké škály příchutí SodaStream. Vyzkoušet můžete čtyři nejoblíbenější příchutě: Tonic, Jablko, Cola a Orange nebo ovocné příchutě, ledové čaje, receptury s ovocným cukrem, vitamínový nápoj i Energy příchuť. Ke slavnostním příležitostem se pak samozřejmě hodí i slavnostní drinky, při jejichž přípravě má nezastupitelné místo čerstvě připravená perlivá voda. Neobejde se bez ní oblíbený vinný střik, ani Aperol Spritz nebo whisky se sodou a řada dalších míchaných nápojů. A to vše si můžete s výrobníky SodaStream připravit v bezpečí a pohodlí domova!

Externí obrázek

Čtyři úžasné SodaStream koktejly na Vánoce nebo Silvestra:

SodaStream Bubble Smash

Externí obrázek


Budeme potřebovat:

· 4 cl Borboun

· 4/8 pomeranče

· 1 čajová lžička medu

· Chilli

· 5 cl Limonády SodaStream Orange

Postup:

Do sklenky typu zavařovací půllitr vložíme kostky ledu a přilijeme Borboun, lžičku medu, chilli a 4 osminky pomeranče. Nápoj promícháme barovou nebo polévkou lžičkou. Připravíme si vlastní limonádu – tak, že v přístroji SodaStream naperlíme chladnou vodu na maximum a tu následně ochutíme příchutí SodaStream Orange. Ozdobíme kůrou z pomeranče a chilli.

SodaStream Vanilla Cuba Libre

Externí obrázek


Budeme potřebovat:

  • 4 cl Rum
  • příchuť SodaStream Cola,
  • perlivá voda připravená v přístroji SodaStream
  • řez limety
  • brčko vytvořené z vanilkového lusku

Postup:

Do sklenky typu long drink vložíme kostky ledu a přilijeme rum. Připravíme si vlastní limonádu – tak, že ve výrobníku SodaStream naperlíme chladnou vodu na maximum a tu následně ochutíme příchutí SodaStream Cola. Vymačkáme řez limety a vhodíme dovnitř nápoje. Vložíme brčko z vanilkového lusku a míchátko. Případně vymáčkneme osminku limety.

SodaStream Spiced Cider

Externí obrázek


Budeme potřebovat:

· 10 cl Cider Jablko

· příchuť SodaStream jablko

· 1 čajová lžička javorového sirupu

· řez limety

· hřebíček

· skořice

· nové koření

· jablko

Postup:

Do sklenky typu long drink vložíme kostky ledu, javorový sirup a vymáčkneme řez limety a vložíme do drinku. Připravíme si vlastní ochucenou sodovku – tak, že ve výrobníku SodaStream naperlíme chladnou vodu na maximum a tu následně ochutíme příchutí SodaStream Jablko. Přidáme koření a nápoj promícháme barovou nebo polévkou lžičkou. Vložíme brčko a míchátko.

SodaStream Beton

Externí obrázek


Budeme potřebovat:

· 4 cl Becherovka

  • příchuť SodaStream Tonic

· kolečko citronu a limety

Postup:

Do sklenky typu long drink vložíme kostky ledu, dávkujeme Becherovku a vložíme řez limety. Připravíme si vlastní sodovku – tak, že ve výrobníku SodaStream naperlíme chladnou vodu na maximum a tu následně ochutíme příchutí SodaStream Tonic. Ozdobíme kolečkem nebo řezem limety a citrónu. Vložíme brčko a míchátko.

Na zdraví!

Externí obrázek
  10:00