Příroda, stanování, táborák, jídlo z kotlíku, prostě romantika. Prázdniny nebo víkendový výlet pod širým nebem představují nezapomenutelné dobrodružství, které bude bavit malé i velké. Vychutnejte si letní kempování v přírodě naplno díky stylovému a kvalitnímu vybavení.

Je snad dobrodružnější letní tradice než pravý kempink? Někde se utábořit, přespat, a hlavně si uvařit na ohni pořádné kotlíkové jídlo. Tenhle zážitek láká děti, stejně jako dospělé. Pokud jste doteď ještě váhali, co v létě podniknout, zabalte batohy, nezapomeňte na spacáky, deku a tradiční ešusy a vyrazte, klidně jen na prodloužený víkend. Pokud vám správné outdoorové vybavení schází, zapojte se do sběratelské kampaně prodejen Albert a přijďte si pro hřejivé spacáky, barevné termosky, značkové batohy, piknikové deky nebo kempinkové nádobí.


Připravte se na letní dobrodružství s Albertem


Plánujete dobrodružnou výpravu do přírody? Obchody Albert se na ni už skvěle připravily. Díky sběratelské kampani, která v Albertu právě odstartovala si letní přírodu užijete skutečně naplno. V kampani naleznete téměř vše potřebné pro tradiční kempování včetně kvalitního outdoorového vybavení od značek Husky a Varta. Za nasbírané body pořídíte skvělé kempinkové vybavení se slevou od 40 %. Těšit se můžete na barevné batohy Husky, praktické příbory a ešusy, originální termosky na kávu nebo čaj či třeba na teplé spacáky pro děti i dospělé. Teď už jen stačí naplánovat, kam se vydáte na vaše letní dobrodružství. Bližší informace naleznete na www.kemp.albert.cz.

  11:38,  aktualizováno  26. března 2019 11:18