Až do 28. února 2019 mohou šikovné děti posílat své obrázky, jak si představují auto budoucnosti. V celosvětové výtvarné soutěži Dream Car Art Contest můžou vyhrát cestu do Japonska a další super ceny!

Toyota opět vyzývá všechny děti, aby ukázaly, jak si představují auto budoucnosti. Za jeho výtvarné ztvárnění navíc mohou získat krásné ceny nebo možnost podívat se s celou rodinou do Japonska. Stačí se zapojit do třináctého ročníku celosvětové výtvarné soutěže Dream Car Art Contest.

Dnešní děti jsou budoucí řidiči a možná i designéři a konstruktéři vozů budoucnosti. Touto soutěží se Toyota snaží podpořit jejich představivost, ale i to, že snít se vyplácí, protože jednoho dne se každý sen může stát realitou.

Soutěže se mohou zúčastnit všechny děti do 15 let. Utkají se ve věkových kategoriích do 8 let, 8 až 11 let a 11 až 15 let. Své vysněné auto by měly namalovat ručně na formát A3. Použít mohou pastelky, vodové barvy, ale povoleny jsou třeba i koláže. Na zadní stranu výkresu je důležité nalepit přihlášku, kterou rodiče nebo zákonní zástupci najdou na stránkách soutěže. Dílo se pak odesílá s označením Toyota Dream Car Art Contest na adresu:

Toyota Central Europe-Czech, s.r.o.
?Bavorská 2662/1
155 00 Praha 5

Uzávěrka všech přihlášek národního kola je 28. února 2019. Devět českých vítězů, kteří budou vyhlášeni v březnu, poté postupuje do mezinárodního finále, a pokud se v něm umístí na hodnoceném místě, má příležitost vydat se s rodinou na cestu do Japonska na slavnostní vyhlášení vítězů celosvětové soutěže.

Více informací včetně podrobných pravidel soutěže a soutěžního formuláře najdete ZDE.