Již 3. srpna vypukne další ročník oblíbeného festivalu Sázavafest.

A návštěvníci se mají opět na co těšit. Festival nově přidává nultý den, který publikum rozehřeje ve velkém. V lesoparku ve Světlé nad Sázavou totiž program nezahájí nikdo menší než několikanásobná česká slavice, Lucie Bílá. Držet krok s ní navíc bude Kamil Střihavka. Ten odzpívá první festivalový tón v 19 hodin. Nenechte si ujít skvělá nezkrácená vystoupení obou velikánů naší populární hudby a přijďte se pobavit již o den dříve.


O svá místa u pódia mohou fanoušci začít bojovat v 17hod, kdy se brány festivalu otevřou. Vstupenky jsou k dispozici v předprodeji na ticketspot.cz za 490 Kč. Pokud si návštěvníci chtějí dopřát maximální pohodlí a luxus, mohou využít možnost nákupu VIP vstupenky. Jejich držitelé získají vstup do uzavřené zóny s místy pro sezení přímo před pódiem! A nejen to. Kromě vyhrazeného nápojového servisu také ušetří své kroky. S VIP vstupenkou mohou využít parkoviště s nejbližším přístupem ke vstupu. Cena této vstupenky je 750 Kč.


Využijte nabídku nultého dne a přijďte se podívat na skvělé koncerty, které zahájí již 16. ročník populárního festivalu Sázavafest.


  10:59,  aktualizováno  25. března 2019 19:24