Muž požaduje fotbalové utkání, žena oblíbený seriál a děti pohádky. A jedna televize na to nestačí. Rodinné hádky může vyřešit „kabelovka” přes internet.

Díky televizi přes internet se každý člen rodiny může dívat na svůj program na jiném zařízení – televizi, notebooku, telefonu nebo tabletu. Seriál tak běží přes internet na televizi v obýváku, děti si ve stejný čas pustí pohádku na tabletu a v ložnici na notebooku muž spokojeně sleduje sport. Pokud už nechcete svůj čas podřizovat klasickému televiznímu vysílání nebo nechcete spěchat z práce na oblíbený seriál, zvažte pořízení moderní internetové televize. Stačí vám k tomu chytrá televize nebo set-top box a připojení k internetu.


Filmy a seriály můžete zpětně sledovat a nahrávat je, ale i pozastavit, zrovna když potřebujete odejít od televize nebo jiného zařízení. Velkým plusem kabelovky přes internet je možnost přehrávání na několika zařízeních – stolním počítači, notebooku, mobilu i tabletu.
Jednou z alternativ televize online je platforma Kuki, se kterou diváci získají možnosti, které běžná televize nedokáže nabídnout – přehrávání pořadů až sedm dní do minulosti, nahrávání více pořadů současně nebo možnost každý měsíc měnit své televizní kanály dle vlastního výběru. „Zákazník může volit z více než 130 programů, z nichž jsou desítky v HD rozlišení. Na výběr jsou filmy, dětské i sportovní programy, ale i programy pro dospělé. Zpětně je možné přehrávat seriály, které byly odvysílány v poslední době,“ říká za Kuki Vladimír Tovarňák.

Jak internetovou televizi sledovat?


Výhodou oproti klasickému televiznímu vysílání je, že nepotřebujete anténu ani parabolu pro satelit na střeše. „Pokud vlastníte chytrou televizi, stáhnete si aplikaci Kuki a naladění proběhne za pár minut. Další možností je pořídit si jednoduchý set-top box. Jeho zapojení zabere jen několik málo minut,“ dodává Vladimír Tovarňák.

Kolik internetová televize stojí?


Měsíční platba za sledování televize přes internet se pohybuje od 200 do 400 korun měsíčně. Za to získáte desítky kanálů, které si sestavíte tak, aby si všichni v rodině vybrali. Pokud pořizujete set-top box, zaplatíte 1690 korun. Set-top box ale nemusíte kupovat, pokud máte jiné zařízení s aplikací Kuki - chytrou televizi, telefon, notebook nebo tablet.

 

  11:29,  aktualizováno  26. března 2019 10:52