Přece nestrávíte chladné podzimní večery zabalená v dece před televizí! Máme pro vás tipy, jak je prožít kreativně. Odměnou vám bude příjemně strávený čas a – když se zadaří – něco hezkého, co udělá radost vám i ostatním!

Ozdobte si podzimní věnec, vyrobte domácí kosmetiku nebo se s hrnkem horké čokolády pusťte do nádherných omalovánek. Velkým hitem pro kreativní hlavy jsou také Washi pásky, kterými můžete polepit a ozdobit téměř cokoliv.

Domácí kosmetika
Může to znít složitě, ale výroba domácí kosmetiky vám nezabere déle než pár minut. Pro začátečníky je dobré si pořídit už připravenou sadu, kde jsou všechny ingredience navážené a odměřené. Takovou sadu pořídíte na VEMZU.cz od značky Liška mazaná. Záleží jen na vás, jestli se rozhodnete si doma vytvořit balzám na rty nebo tělový krém. Je to ekologické, rychlé a navíc přesně víte, co daná kosmetika obsahuje. Na výběr je několik vůní a s nimi si lze vytvořit výrobek přímo na míru.


Omalovánky pro dospělé


Omalovánky nemusí být jen pro děti a rozhodně nemusí být jen jednoduché. Výběr je velký a vy si obrázek vybarvíte podle sebe. Zkrátka jako klasická omalovánka, při které se odreagujete a odpočinete si. Můžete si vybrat z různých motivů podle toho, co máte rádi a třeba si výsledek zarámovat a pověsit na zeď místo obrazu. Krásné designové omalovánky jsou od značky The Pepin Press, které vypadají téměř jako umělecké dílo.


Kouzlení s Washi páskami


Začínaly jako hit v Japonsku, ale postupně se dostaly do srdcí kreativních duší v po celém světě. Polepit s nimi můžete téměř cokoliv, fantazii se meze nekladou. Začít můžete s polepováním kabelů, které si popíšete a budete vědět, který kabel patří k telefonu a který k lampičce. Odzdobit si můžete také klávesnici nebo kolíčky na prádlo. Pro pokročilé se z Washi pásek dají tvořit krásné obrazce na stěnu.


Vlastní věnec na dveře


Líbí se vám zdobné věnce, ale nechce se vám za ně utrácet spoustu peněz? Stačí si koupit nebo vyrobit základ a potom už jen zdobit. Může být ozdobený sušenými květinami, kaštany, pírky, nebo čímkoliv, co se vám bude líbit. Se správným podkladem můžete měnit i podle ročního období a z věnce s podzimními ozdobami lehce vykouzlit vytvořit věnec adventní. Na Vemzu.cz nakoupíte nejen věnec k ozdobení, ale i dřevěné květiny, které věnec ozvláštní.

  8:00,  aktualizováno  25. března 2019 17:14