Vezměte partnera, kamarádku či maminku a vyrazte za kulturou. Máme pro vás tip na jedinečnou hru, při které se budete smát od začátku až do konce. Divadlo Na Fidlovačce představuje groteskní komedii plnou outsiderů s ještě kurióznějšími osudy, než máte vy!

Autor a režisér v jedné osobě Tomáš Svoboda přináší na Fidlovačku svůj divácky nejoblíbenější text, který sklízí úspěchy po zemích českých i v Polsku.

Hlavním hrdinou divadelní hry s názvem Srnky je dirigent, který touží vystupovat na Pražském jaru, ve skutečnosti ale řídí jen operetní orchestr v Ostravě. S jeho životem ještě víc zamává osudová nehoda s tragikomickými následky, která svede jeho kroky s dalšími nešťastníky. Mykologem, který ze strachu z vlastní výšky chodí neustále ohnutý, takže v sobě objevil talent k hledání hub. Vynálezcem, který má na kontě řadu odmítnutých vynálezů, či úředníkem, který obsedantně podléhá svým erotickým fantaziím. A samozřejmě nechybí ani jejich ženy, milenky a „zaučovatelky“. Cesty všech se jedné noci nečekaně spojí a jejich příběhy najdou rozuzlení díky srnkám, které se objeví bůh ví odkud…

Více informací naleznete ZDE.

  8:00