Když léto odchází, někdy s ním i dobrá nálada a pak bohužel nastupují chmury. Jenže nic nekončí, užijte si příchod podzimu plnými doušky. Víme jak!

Jděte ven


Jít na čerstvý vzduch se dá za každého počasí, dokonce i když prší. Má to svoje kouzlo, navíc se ve vlhku dobře dýchá a je to skvělé také pro pleť. Stačí si jen obout gumáky, dát si přes hlavu kapuci a jít. Ideální je nachodit každý den 10 000 kroků. Domluvte se třeba s kamarádkou nebo s rodinou a po práci se projděte. Je to hezký čas, který můžete strávit spolu a navíc okysličíte celé tělo.

Běhejte


Mnoho lidí s koncem léta věší svoje běžecké boty na hřebík a vytahuje je až zase na jaře. Přitom podzim je na běhání jedním z nejlepších období – není horko, ani zima. Navíc barevná příroda vás skvěle dobije novou energií a hlavně vymaže negativní myšlenky a všechny starosti z hlavy. A taky si udržíte hezkou, štíhlou postavu.

Dodejte tělu energii


Když cítíte, že na vás přichází podzimní únava, je dobré tělu dodat zevnitř energii. Skvělé jsou speciální života-budící nápoje, jako je například čaj z červeného ženšenu Kobe, přírodní životní elixír s probiotiky a superfoods Life Drink od značky Terranova nebo tabletky indického ženšenu Aswagandha. Fungují!

  17:00,  aktualizováno  26. března 2019 17:16