Vyhrajte kosmetiku Guerlain

Bazaar šance 10/19

Francouzská kosmetická značka Guerlain je naprostou ikonou ve světě vůní, krásy a kosmetiky již od roku 1828. Díky jedinečnému koktejlu luxusu, originality, kvality a vášni pro dokonalost jsou produkty značky Guerlain opravdovými šperky a objekty touhy pro zákazníky na celém světě.

Přizpůsobitelná rtěnka ROUGE G

Celkový podzimní look zvýrazníte pomocí luxusních rtěnek z řady Rouge G. Elegantní rafinovaná rtěnka představuje symbol ženskosti a splňuje vše, po čem ženy touží. Legendární Rouge G se stala první přizpůsobitelnou rtěnkou, kterou si můžete poskládat podle Vaší chuti a stylu. Vyberte si odstín, vyberte si pouzdro a vytvořte si rtěnku, která bude jen podle vašich představ.

Zjemněte vaši plať a vyhlaďte vrásky - ABEILLE ROYALE YOUTH WATERY OIL

Abeille Royale Youth Watery Oil přináší sílu séra, bohatství oleje a osvěžení vody. Pokožku rozjasní, zpevní kontury a udrží ji hydratovanou a mladistvou. Pečující olejíček s výtažky z medu a mateří kašičky pokožku regeneruje, hloubkově vyživuje a zvláčňuje bez zanechání mastného efektu.

Péče o pleť a make-up 2v1 L'ESSENTIEL

Dnes se nemusíte rozhodovat mezi pečujícím tónovacím krémem a krycím make-upem, který perfektně sjednotí vaši pleť. Nemusíte dělat kompromisy. Nový make-up L’Essentiel nabízí obojí – péči o pleť a make-up. Dokonale pleť sjednotí a díky 97 % přírodních ingrediencí je pleť hydratovaná, vybalancovaná, chráněná a každým dnem krásnější.

Autoři tří nejzajímavějších odpovědí získají balíček tří produktů značky Guerlain v hodnotě 5560 Kč.

Platnost soutěže do 16.10.2019

Již není možné odpovídat.

Módní aréna

Jak to vidí ostatní?
222
265
Emily Blunt