Když se zamilujete, máte hlavu v oblacích, bláznivě se usmíváte na všechny a na všechno, nic vás nerozhází. Váš svět se točí jen kolem vašeho vyvoleného, máme pro vás tipy, jak neztratit hlavu úplně.

Prostě zažíváte to krásné počáteční poblouznění, když přijde ON, ten váš Pan Božský. Váš svět se najednou točí okolo něj. Ale žádný začátek netrvá věčně a na světě nejste jen vy dva, i když se vám to třeba občas nezdá, a proto je fajn na ten okolní svět nezapomínat ani ve chvílích největší zamilovanosti. Jak být i v novém vztahu sama sebou? Dali jsme pro vás dohromady pár užitečných rad ze života a do života.

Buďte věrná svým koníčkům


Každý začátek je krásný, a speciálně ten vztahový. Nejradši byste byla se svým milým pořád, je to tak? A to i na úkor vlastního volného času a koníčků. Ale pozor, počáteční zamilovanost časem taky trochu opadne a najednou nebudete vědět, co s časem. Nebo vypadnete z tréninku, z komunity. Nedej bože, kdybyste se náhodou rozešli, protože i to se stává.

Nekašlete na svoje koníčky kvůli chlapovi. Vaše zájmy z vás dělají toho, kým jste. Navíc být pořád spolu je po čase přece jen únavné, nemáte si co říct, protože nic nezažíváte. Díky svým zájmům se vyvíjíte, poznáváte nové lidi, učíte se a můžete se pak o svých koníčcích bavit právě i s přítelem.

Nezapomínejte na přátele, rodinu, ani školu


Tenhle bod tak trochu souvisí s tím předchozím. Jste zadaná a najednou nemáte čas na nikoho jiného, nevídáte se se svými kamarádkami, nechodíte na společné sedánky, na rodinu si taky moc chvil nenajdete. Neopouštějte své stávající přátele a rodinu kvůli novému partnerovi. Protože vaši blízcí tady budou pořád, ale přítel být nemusí…

To samé platí se školou nebo prací, zrovna tyhle věci byste neměly odsouvat na vedlejší kolej. Protože to je to, co vás dělá vámi. Byla by škoda to bezhlavě hodit za hlavu kvůli počáteční zamilovanosti.

  19:00,  aktualizováno  26. března 2019 16:27