I když to není vědecky podložené, nejedna z nás řeší tento problém. Nemáme teď na mysli jeho vzhled, ale hlavně jeho povahové vlastnosti.


Dětství


Výběr partnera není náhoda ani osud, vždy se na něm podílíme my samy. Podvědomě nás přitahuje, co známe. Na základě našeho podvědomí vybíráme stejné typy mužů. Je pravděpodobné, že si vybereme stejný typ muže, jaký známe například z rodiny, přestože po tom velmi netoužíme. Většinou je partner podobný našemu otci, ale to si uvědomíme až s odstupem času. Někdy to bývá přesně obráceně, vybereme si muže, který je pravým opakem našeho otce.Už nikdy


Rozešla jste se s partnerem a řekla jste si, že už si podobný typ nepustíte k tělu. Navzdory vaší snaze se vedle vás zase objeví totožný typ muže. Je to jako když vyhledáváte léty prověřený přístav, kde zakotvit.Dá se s tím něco dělat?


Možná přemýšlíte, jak to udělat, abyste se dostala ze začarovaného kruhu. Nepotěšíme vás. Těžko se budete bránit někomu, kdo se vám líbí a přitahuje vás. I když na začátku vztahu máte pocit, že je to pravý opak vašeho ex, po nějak čase vám spadnou růžové brýle a vy zjistíte, že to tak úplně není. Prostě se smiřte s tím, že když se vám líbí mužné typy, tak s metrosexuálem asi chodit nebudete. 


  16:00,  aktualizováno  25. března 2019 19:27