Stejná postel, stejný muž, ale zážitek naprosto jiné kategorie? Představujeme několik her pro dospělé, které běžný večer promění v noc plnou vášně. Zahrajete si?

Všichni to známe. Spokojený dlouhotrvající partnerský život je fajn a má spoustu výhod, ale v ložnici to někdy může být trochu nuda. Je zkrátka příliš jednoduché nechat se ukolébat prověřenými technikami a rituály. Když víte, co na partnera přesně funguje, proč byste měla zkoušet něco nového, že? Protože nudný sexuální život nikomu neprospívá.

1. Domek z karet


Co potřebujete? Balíček hracích karet.
Jak se to hraje? Pravidla jsou jednoduchá a hra se hodí i pro začátečníky. Každá barva reprezentuje jinou akci: srdce líbání, kára masturbaci, listy manuální stimulaci, kříže pak tu orální. Hodnota karty značí, jak dlouho se máte činnosti věnovat (král, královna, eso a žolík se rovnají deseti). Takže pokud si vytáhnete listovou trojku, musíte partnerovi poskytnout tříminutovou masáž vybrané části těla. Snadné a sexy. Pravidla si samozřejmě můžete upravit dle libosti.
Proč? Je to snadný způsob, jak nabourat rutinu a ani nemusíte být nijak kreativní – z toho důvodu je tato hra vhodná pro nováčky. Prostě jen následujte instrukce a těšte se, jak se váš drahý bude tvářit, až příště vezmete balíček karet do ruky.

NÁŠ TIP: Typy mužů, se kterými neflirtujte! NIKDY!


2. Časovaná bomba


Co potřebujete? Stopky, budík nebo mobil se stopkami.
Jak se to hraje? Opět je to velmi snadné. Jediné, co se od vás očekává, je, že si vyberete časový interval a ten nastavíte na stopkách. Pro začátečníky doporučujeme 20 minut. Pravidla říkají, že během této doby je povoleno vše kromě soulože. Tedy: líbání, sebeuspokojování, mazlení, hlazení, masírování, cokoli, jen nesmíte jít na věc dřív, než začne zvonit budík. Uvidíte, že dvacet minut je hodně dlouhá doba, a možná budete potřebovat víc pokusů, než se vám povede vydržet u předehry tak dlouho.
Proč? Protože když jste spolu dlouho, pravděpodobně předehře nevěnujete tolik času, kolik zaslouží. Časovaná bomba vám připomene, jak jste se spolu cítili, když jste se zrovna poznali a vaše těla byla pro vás dosud velkou neznámou.

  19:00,  aktualizováno  25. března 2019 22:27