Nejste malá holka, abyste snila jen o princi na bílém koni. Vaše představy mohou být pestřejší, odvážnější, nestydaté.

Každá z nás si potajmu hříšně sní – o láskách a milováních. Málokterá z nás se ale ke svým snům zcela otevřeně přizná. Jen se nad tím zamyslete: povídala jste si někdy s kamarádkou, co si představujete před spaním? Sice jsme ochotné svěřit se i s nejintimnější maličkostí, ale jen s takovou, která se týká našeho reálného života. Přiznat komukoli, že si před usnutím představujeme vášnivý sex s Bradem Pittem, se neodvážíme. Vždyť bychom vypadaly jako nedospělé školačky… Ostatně, zkuste si sama pro sebe nahlas převyprávět, jak Angelina Jolie i s dětmi zmizela kdesi v kambodžské džungli a vy jste tou, která Brada zachránila od plínek a rodičovských schůzek atd. Trochu to drhne, což? Zkrátka: některé sny vyřčené nahlas ztrácejí své kouzlo. Proto zůstávají jen v podobě představ...Sexuální otrokyně


Ačkoli – nebo právě proto, že – žijeme většinou v poměrně uspokojivém monogamním vztahu, představujeme si sex s jinými muži. A nemusí to být právě nejkrásnější muži planety. Mnohá z nás, která je dominantní a sebejistá, tajně touží po tom stát se sexuální otrokyní. Jedna moje kamarádka, která je už dávno dospělá a má děti, se mi ve slabé alkoholové chvilce svěřila s prazvláštním snem: před usnutím si představovala, že jde po ulici, najednou přijede limuzína, z ní vyskočí svalnatí muži a unesou ji. A odvezou někam daleko.


Ovšem kuriózní bylo, že do těch dalekých končin neletěli letadlem, ale pluli zaoceánskou lodí, nebo spíš lodičkou, protože na ní byla jen ona a její únosci. A pak ještě psychoterapeut, který si s ní povídal, masér, který ji masíroval, kuchař, který jí vařil vybraná, ale především dietní jídla, a trenér, který dokázal vytvořit během pár týdnů z jejího nedokonalého těla svalnatou nádheru! To všechno se dělo proto, aby mohla být – někde na tom odlehlém, blíže nespecifikovaném konci světa – luxusní prostitutkou. A do tohoto nejstaršího řemesla byla zasvěcována už námořníky na lodi…


„Jsem sama ze sebe zmatená,“ svěřovala se mi. „Nechápu, proč po něčem takovém toužím…“  Psychoanalytik by ovšem v jejím snu viděl víc, pravděpodobně neuspokojivý sexuální život. Nebo že by byl její manžel jejím prvním a jediným partnerem a ona podvědomě toužila poznat i jiné muže? A kdoví, třeba má v sobě skutečně něco z prodejné ženštiny, možná jí byla někdy v minulém životě… Realizovatelnou obdobou snu mé kamarádky je jakákoli forma sexuální nadřazenosti partnera. „Musela jsem mu dát do rukou pásek od županu a nastavit se do vhodné polohy k pelesti, aby pochopil, že toužím, aby mě přivázal,“ se smíchem prohlásila moje kolegyně, třicetiletá Kristýna.


„Ale teď už vím, jak na to,“ pokračovala. „Příště mu hodím provaz rovnou do obličeje!“ A pak si libovala, že si po několikaletém vztahu, který už pomalu začínal být poměrně nudný, konečně zase užila. Její další přání je poněkud bizarnější: být svázaná – a zneužívaná – celý den a noc. „Musí mít na tváři masku,“ vzdychá touhou, „a pak to klidně může být i můj manžel!“ Pakliže se rozhodnete konat po vzoru Polanského filmu Hořký měsíc, nezapomeňte, že prase nemluví, jinak kouzlo okamžiku zkazíte!