Těžko si žena užije sex, když myslí jen na to, že musí mít celou dobu zatažené břicho a nesmí ukázat celulitidu na stehnech. A stojí o to muži vůbec?

Zcela upřímně, pár kilo navíc je něco, co muži obvykle neregistrují a nevěnují tomu pozornost. Pokud se trochu zakulatíte, muži si všimnou spíš většího objemu v oblasti vašeho hrudníku, který rozhodně ocení a zajímá je mnohem víc než „špíčky“ na břiše, jež trápí vás. Proto je nesmysl se milování vyhýbat a naordinovat si sexuální půst do doby, než zhubnete. Něco jiného ovšem je, když například kvůli každodennímu kolotoči kolem dětí zcela rezignujete na svůj vzhled. Tím vlastně dáváte partnerovi najevo, že o něj nestojíte. Pak se totiž může stát, že on sám ztratí chuť na sex s vámi. Co dělat, když nemáte chuť na sex vy? To se dočtete zde.

Co na to muž:


"Přibrat pár kilo, to vážně není v sexuálním životě problém. Jednak se tyhle věci nedějí přes noc, takže si muž postupně zvykne, ale hlavně chlapi obecně nejsou moc na vychrtliny. Většina mužů chápe, že oni už taky nejsou ti vysportovaní fešáci jako tehdy, když chodili třikrát týdně do posilovny, což teď kvůli práci nestíhají. Větší problém je, když to žena řeší, trápí se tím a nedokáže se kvůli tomu v sexu odvázat." Jiří (41)