Láska má mnoho podob, na čemž se jistě shodneme. Často však nevíme, zdali opravdu milujeme, či máme „pouze” rády, což je velký rozdíl. Když jste zaláskovaná celým srdcem, mluví za vás hlavně činy. A které to jsou? Na to se můžete podívat níže.
Budete mít v partnerství na růžích ustláno? To záleží i na vás, vaší iniciativě.

Poblázněná realistka

Důvěra je stavebním kamenem partnerství. Když není, je vztah předurčen k nezdaru. Možná jste z minulosti poučená mužům nevěřit, jenže tím se zcela zbytečně brzdíte. Nemůžete poznat všechny stránky nejkrásnějšího citu na světě. 

Pokud nejdete do lásky po hlavě, neužijete si ji plnými doušky. A to je obrovská škoda. Není přeci jen lepší v budoucnu možná litovat, potýkat se se zlomeným srdcem, ale zažít nepoznané a tolik krásné tajemství života?

Být v tom až po uši znamená jedno: žít teď a tady. Ano, zamilovanost nám dává pokyn k hnízdění, plánování budoucnosti s „panem božským”, neměly bychom však mít negativní myšlenky například na téma nevěra. Obávat se dopředu rozchodu, který vlastně nevíme, jestli vůbec někdy přijde. 

Vězte, že spokojení lidé nemyslí na to, jak a kdy jim ten druhý zlomí srdce.  Užívají si každou chvilku vedle spřízněné duše a vědí, že jde o požehnání, zvláště v dnešní době.