Myslíte si, že ho vzruší absolutně všechno, co v posteli uděláte? Omyl!

Všichni mají nějaké to místo, které s nimi prostě nedělá vůbec nic či je nepříjemné. Muži ale vědí, že ženy nerady slyší kritiku, proto tuto oblast vašeho zájmu přetrpí a těší se na …


Jsme si jisté, že chcete být skvělou milenkou. Proto jsme pátraly, kde se vaše laskání nesetká s kladnou odezvou:


Bradavky

Dráždění bradavek u žen téměř 100% funguje, ale jste si jistá, že taková úspěšnost je i mužů? Pánské bradavky jsou jiné než ty naše, a i když lákají ke hře jazykem, prsty i zubami, není tak jak si představujeme. „Ne že bych to neměl rád, ale přehnané hry s bradavkami mi prostě vadí. Je v pohodě trocha pozornosti a jdeme dál!“ přiznává Radek (32 let).


Uši

Tato oblast má status erotogenní zóny. Mnoho žen laskání oušek miluje, jiné ne. Stejně je tomu i u mužů. „Nikdy jsem neměl rád olizování ucha, dokonce mi jedna partnerka strčila jazyk přímo do ucha, fuuuj!“ tvrdí Tomáš (35 let). Jiní muži mají naopak tyto hrátky v oblibě. „Možná bych jen řekl, že není špatné se trochu držet a spíš než sliny volit jemnost!“ říká Patrik (29 let).


Zadek

Chcete ho zchladit? Zaútočte na jeho zadek! Pánové jsou na svůj zadní otvor poměrně citliví, pokud jste spolu o této tématice ani nemluvili, nedělejte výpad na jeho zadek z ničeho nic. „Je jedno, kdo co říká, ale absolutně nesnáším, když mi žena chytne zadek až k otvoru. Řeči typu, že to dělají všichni, nebo že se mi to bude líbit jsou zcestné. Nemám to rád a nevzrušuje mě to!“ vyjádřil se Jaroslav (34 let).

Zajímalo nás, jestli Jaroslav stejně uvažuje o análním sexu se svou přítelkyní a bohužel jsme dostali odpověď, která nás nepotěšila: „To je přeci něco úplně jiného!“ Takže jeho zadek tabu, její = vstup povolen! Tento dvojí metr nás dost štve!


Pupík

Pokud jste svou pozornost zaměřila na jeho pupík, možná jste nenarazila na úrodnou půdu. „Moje přítelkyně se pokoušela naznačovat sex prstem v mém pupíku. Chvíli jsem to sledoval a asi po minutě jsem ji musel stopnout. Jestli je to nějaký nový trik nevím, ale na mě rozhodně nefungoval!“ prozradil Luboš (38 let).


Každý muž je jiný, nezapomínejte proto na komunikaci a otevřeně se bavte o partiích, které chcete prozkoumávat. On vám naznačí, jestli je to správná či špatná cesta. Stejně tak mu dejte najevo, co se líbí i nelíbí vám!


  8:00,  aktualizováno  25. března 2019 22:11