Gratulujeme následujícím výherkyním, které si užijí produkty AUSSIE a simulovaný let v Airbusu 320!


A jaké byly vítězné odpovědi na otázku „Co pro vás je, nebo bylo, životní výzvou?”Karolína Helebrantová odpověděla:


„Výzvy prostě miluji, posouvají mě dál a je celkem jedno jestli jde o velké či menší výzvy. Která byla ta největší, životní nemůžu říct. Určitě mezi ně patří půl roku ve Švédsku, kde jsem musela úspěšně složit v angličtině zkoušky na universitě, moje angličtina v té době čítala jen tři věty: nevím, nerozumím, jmenuji se. Nebo další půlrok v Austrálii, sama ve velkoměstě tak daleko z Čech jak jsem jen mohla, téměř bez financí, ale naprosto svobodná a řítící se do všech dobrodružství, ve spacáku pod Urulu, svítání nad surf paradise v neoprenu na prkně, mezi klokany jen tak místo školy nebo po příšerném zážitku trochu blbůstek na motokárách, zkrátka žít. Další výzva, která nemůže být opomenuta je to, co teď dělám, učitelku v první třídě. Dvacet pět broučků, kteří se z prcků stávají školáky, kteří objevují kouzlo gramotnosti, každý den před nimi je výzva. Upoutat je, okouzlit je, naučit je, nezabít je a ukázat jim, že škola není strašák a oni dokážou vše, co chtějí, jen musí fakt chtít a snažit se. Největší životní výzva? No přeci život. Užít si, neflákat se, poznávat, pomáhat. :-) Brát ho s humorem a neztratit jiskru.”Eva Kleinová odpověděla:


„Postavit se na vlastní nohy, vychovat děti a za každých okolností si zachovat ,,lidskost“. V současné době je pro mne ,,životní výzvou“ se na svých vlastních nohou udržet a postupně se po těžké nemoci vrátit do života… podruhé se narodit mi otevřelo nové obzory a vážím si každé chvilky. Život je to nejcennější, co člověk má….a proto do všeho jdu opět naplno, své místo tady si chci ještě parádně užít a věřím, že si na lyže zase nejen stoupnu / to bych už zvládla/, ale sjedu i kopec…. prostě to dám. Člověk si musí věřit, dát do toho vše, za co bojuje a nikdy se nevzdat. Život je někdy těžký, ale stojí za to si jej užít a ve všem hledat pozitiva!”Sylvie Rosová odpověděla:


„Výzvu překonáváme v podstatě neustále. Každý den, nové ráno a další probuzení jsou svým způsobem výzva. Výzva zvládnout vše, co nás čeká. Mou největší výzvou však bylo poslání rukopisu do nakladatelství. Když jsem na knize pracovala tak dlouho, stále jsem se těšila až dojdu k cíli a budu mít knihu konečně dopsanou. A pak to přišlo a já byla naprosto nepřipravena podělit se o mé dílo dál. Vyplnit formulář, napsat něco o mně a nakonec vše odepsat pro mě tehdy byla jedna z největších výzev a ačkoliv jsem neuspěla jsem připravena této výzvě, ale i jiným, čelit. Trénuji, píšu a nápadů mám mnoho. S odstupem času vidím své chyby a snažím se je napravit a mezitím čelím všem menším výzvám číhajícím na mě za rohem.”Pokud si chcete zasoutěžit v druhém kole soutěže, není nic snažšího než navšívit aussie.jenprozeny.cz a odpovědět na soutěžní otázku. Hlavní cenou je 3x Indoor skydiving a vybraných 100 čtenářek odměníme balíčkem stylingových produktů k testování.


Více o soutěži na aussie.jenprozeny.cz


  6:29,  aktualizováno  25. března 2019 19:06