Vydejte se s námi do světových měst a inspirujte se vlasovými trendy expertů L’Oréal Professionnel. 

Právě nyní pro vás spouštíme exkluzivní stránky look.jenprozeny.cz, na kterých můžete objevit skvělé soutěže, nejnovější trendy a především spoustu novinek.


Tento měsíc se vydáváme na cestu s modelkou Pavlínou Němcovou a blogerkou Anetou (The Annette Vogue) do New Yorku. Obě ambasadorky se nechaly inspirovat vlasovým trendem New Yorku, účesem Flave, tj. rafinovaným stylem velkých vln. Postup naleznete na look.jenprozeny.cz, kde se navíc můžete každý měsíc zeptat profesionálů z týmu L’Oréal Professionnel na cokoliv, co trápí vaše vlasy. Jsou zničené, roztřepené, krepatí se, nedrží objem? Neváhejte a zeptejte se!


Každý měsíc odměníme 5 nejlepších dotazů produkty L’Oréal Professionnel a nejoriginálnější navíc získá i voucher do Salonu Expert.
POŠLETE FOTKU A ZÍSKEJTE OKAMŽITĚ PRODUKTY ZDARMA!


Navštivte nejbližší SALON EXPERT ve svém okolí, využijte jeho služeb a fotku přímo ze salonu veřejně sdílejte na Instagramu nebo Facebooku s označením #theczechlook a #lorealprofessionnel a my vám jako poděkování pošleme 2 produkty v hodnotě 700 Kč. Navíc můžete vyhrát i péči na celý rok v hodnotě 25 000 Kč!


Jak na to a seznam SALONŮ EXPERT naleznete na look.jenprozeny.cz  11:57,  aktualizováno  25. března 2019 19:15