Letní prosluněné dny jsou už sice v nedohlednu, ale málokterá z nás se chce vzdát pravidelného pohybu. Podívej se na některé druhy sportů, které jsou ideální i za nepříznivého počasí.

Možná že jsi do posilovny chodila už přes léto a pokud v tom hodláš pokračovat i nyní, díky ochlazení se už nemusíš obávat neúnosného horka. Na druhou stranu chladné počasí přiláká do fitness center i další nadšence a může se tak stát, že všechny stroje a cvičební pomůcky budou neustále obsazené. Co takhle vyzkoušet posilování s vlastní váhou, které může být mnohdy prospěšnější a účinnější než cvičení s činkami, nejdůležitější je správná technika. I když nejsi ve fitku jako doma a necítíš se jako profík, neboj se říct si o odbornou pomoc a využij služeb vyškoleného trenéra.

Máš radši klidnější druh sportu nebo se chceš prostě jen zrelaxovat? Vyzkoušej některý z mnoha druhů jógy - není divu, že její popularita neustále narůstá, je totiž vhodná pro každého a má blahodárný vliv na zdraví a psychickou pohodu. Věděla jsi, že od roku 2015 oslavujeme dne 21. července Mezinárodní den jógy?

S míčovými sporty přicházíme do kontaktu snad jako první, všechny nás provází od dětství většinou až ke konci střední školy, někteří se jim věnují profesionálně. Už dávno neplatí, že hokej je jen pro kluky, basket můžeš hrát pokud měříš přes dva metry a fotbal se dá hrát pouze venku na hřišti. Ať už jsi profesionální hráčkou nebo se některému z míčových sportů chceš začít věnovat jen rekreačně, věř, že si při něm užiješ spoustu zábavy.

Vyber si takový sport, který tě bude naplňovat a přinášet ti radost a oslň okolí svým sportovním talentem! Pokud chceš zazářit i navenek, a to doslova, dopřej vlasům přirozenou změnu a zářivý lesk - vyzkoušej Casting Creme Gloss od L´Oréal Paris. 

  7:00,  aktualizováno  25. března 2019 17:18