Vytahané bavlněné tričko je na spaní příjemné a pohodlné, ale moc parády s ním neuděláte. Vybavte se smyslným spacím úborem, ze kterého bude partner paf. A nebojte se, i sexy negližé je na těle příjemné a navíc dovede pěkně rozpálit.
Saténová košilka, 669 Kč

Saténová košilka, 669 Kč

Sázka na jistotu

Mezi ty nejrajcovnější kousky patří saténové či průsvitné košilky s rafinovaným průstřihem či zdobením v podobě krajky. Satén je navíc mimořádně příjemný materiál. Oceníte jej především za teplých jarních a letních večerů a nocí Pokud nepatříte mezi odvážné ženy, pořiďte si variantu bez zdobení v délce do poloviny stehen.

Další možností je kombinace tílka a volných šortek. Opět se jedná o pohodlný oděv, který vás během spánku nebude nikterak obtěžovat. Kromě klasiky v podobě černé a červené barvy, jsou k dostání také exotické vzory inspirované divokou faunou a florou.

Intimissimi

Intimissimi

K probuzení vášně postačí župan

Nenechte se zmást. Nemyslíme župan po kotníky s hřejivým chlupem, nýbrž ten ze saténu. Zvolit můžete tradiční verzi, vhodnější ovšem bude moderní kimono. To má širší střih rukávu a celkové působí exotickým dojmem. Pod něj si lze vzít dobře padnoucí spodní prádlo, průsvitné body, erotické kalhotky, nebo být „na ostro“. Nechte před partnerem župan z těla nenápadně sklouznout. Zaručujeme, že po vás vystartuje jako dobře mířená střela.

Reserved

Reserved

  0:50