Je vaše peněženka naditá kreditkami a slevovými kartami? Chodíte nakupovat víc jak čtyřikrát do týdne? Nedokážete se ovládnout? Vítejte ve světě shopaholiků. 

Nakupovací víkend snů


Blíží se nejoblíbenější nákupní víkend v České republice a na Slovensku. 14. září startují Dny Marianne, do kterých se i letos zapojí tisíce obchodů. A co je nejdůležitější? Při nakupování můžete ušetřit, a to hodně.

Užívejte si slevy i luxus


Při správném výběru kreditní karty získáte celoročně slevy do luxusních obchodů, vstupy do letištních salonků, výhody věrnostních programů, asistenční služby a mnoho dalších výhod. Doporučujeme kreditní kartu STYLE od Raiffeisenbank, kterou si můžete pořídit na pobočkách nebo na stránkách www.dnymarianne.cz a získáte tak dodatečnou slevu 3% (nebo dárek) na Dnech Marianne.


Nakupování je pro ženy důležitější než sex. Myslí na ně každou minutu 74 % žen. Na sex ale jen jednou za 15 minut. Tak neváhejte a užívejte si ty nejlepší nákupy. Přesvědčte se sami o výhodách kreditních karet na www.rb.cz nebo zavolejte na bezplatnou infolinku 800 900 900.

  9:32,  aktualizováno  26. března 2019 17:05