Nádherná modelka a herečka je nejenom bývalou Miss Izraele, ale nyní také „Wonder Woman“. Dokazuje, že ani na večerní akce nepotřebuje příliš výrazného make-upu. Jak se přirozeně nalíčit jako ona?

Rozzářená pleť – to je hlavní, co vás na Gal, kromě jejího krásného úsměvu, okamžitě zaujme. Jak jí dosáhnout? Rozjasňujícími produkty, které opticky pracují se světlem. Obsahují speciální pigmenty, které odrážejí světlo, a kůže pak působí svěže a zdravě.

Pleť


Po ošetření pleti lehkým hydratačním krémem na ni naneste podkladovou rozjasňující bázi pod make-up. Zajistí, že make-up na ní vydrží bezchybný až do večera, zahladí nerovnosti a také dodá jas. Ten ještě více podpoříte rozjasňujícím make-upem. Měl by mít texturu, která splyne s pletí a nebude na ní vidět, její účinek však ano. Pak pleť lehce velkým štětcem přepudrujte jedním tahem bronzerem a nezapomeňte také na krk. Líčka osvěžte tvářenkou v meruňkovém odstínu. Krásná je například Orgasm od Nars, která působí svěže jako po krásném milování.

Oči


Oči opticky zvětšete hnědou linkou u horní linie řas a nanesením perleťově krémového stínu k vnitřním koutkům – to je trik vizážistů, kterým oko „otevřou“ a udělají pohled zářivějším. Pak jen použijte na horní i dolní řasy černou zhušťující řasenku.

Čtěte také: 3 důvody, proč vám nevydrží nalíčení očí


Rty


Nakonec už jen rty zvýrazněte transparentní rtěnkou v meruňkovém odstínu nebo barevným balzámem na rty.

Nebo to zkuste jako Natalie: Líčení podle hvězd: Natalie Portman